Divadlo hrůzy

• USA Bloodsucking Freaks (více)

Sardu je postarší pán v čiernom roláčiku, sado-masochista, ktorý vedie maličké newyorské divadielko. Na javisku je bohatým divákom predvádzané ľudské mučenie a ponižovanie. Teda aspoň oni diváci ho majú za predvádzané. V skutočnosti totiž Sardu s jeho sluhom, liliputánom Ralphusom, odchytáva na uliciach nevinné ženy a z divadelných predstavení robí snuff-masakre. Nehovoriac o tom, čo s nimi prevádza v zákulisí...

Jeden zo "slávnych" trashov druhej polovice minulého storočia, ktorý z prekračovania hraníc a borenia tabu ťaží svoju "popularitu". Liliputánsky predstaviteľ Ralphusa, Luis De Jesus, bol do projektu dotiahnutý z podivných pornofilmov s názvami ako The Anal Dwarf. Posledný deň nakrúcania BLOOD SUCKING FREAKS usporiadal bez vedomia režiséra s niektorými ďalšími členmi štábu priamo na placi sexuálne orgie. Predstaviteľ Sarda, 41 ročný začínajúci herec Seamus O'Brien, bol rok po premiére tohto filmu vo svojom byte dobodaný na smrť náhodným lupičom. (POMO)

schizmo

I když je tenhle film v podstatě primitivním pokusem o gore divadlo a téměř vše tam působí spíše úsměvně, nemyslím si, že by si zasloužil být v první třech stovkách nejhůře hodnocených snímků. Ano, výprava je téměř nulová, herecké výkony neumětělské, produkce mizerná a scénář více než vratký, ale který film s podobnou tématikou z té doby není, že? Na můj vkus trochu přebobrováno, ale jinak téměř nezávadné :D. ()

IvcaG odpad!

Pokud se na tento film budete dívat jako zarytý fanoušek typických, nechutných amerických hororů 70. let, tak je jasné, že se vám to bude líbit, ale můj názor je naprosto opačný pro mě to byla naprostá ztráta času. Chápu, že tenkrát to bylo něco, ale dnes se tomuto snímku akorát tak můžeme zasmát a strach se prostě rozplynul v čase a to doslova. Další z mnoha filmů, u kterých řeknete pro Boha už nikdy více!!! Tak to shrnu herecké obsazení a výkony 0% režie 0% scénář 0%.. ()

topi

Tromácká obskurní uchylárna, která se nebere vážně a s humorem a nadhledem vytváří místy hodně zvrácenou podívanou. Mě tenhle snímek chytnul a skvěle pobavil. Zejména bizarní dvojice divadélka - majitel Sardus a jeho liliputánský pomocník Ralphus. Dost se mě líbila i hudba, která dotvářela takovou brakovou atmosféru undergroundových filmů 70. let. Jak pravil sám velká mistr Sardus - "Tohle není sado/maso, tohle je umění!!!" :D ()

Tydlidáš

!!! TROMA !!! 8/10 - Suprová béčková úchylárnička pro hodně vymezený publikum. Nahé ženy požvykující části těl. Hraní stolních her o jejich prsty. Operace mozku vrtačkou a následné vycucávání brčkem. Detailní záběry na uříznuté nohy a to neustále představováno jako forma nejvyššího umění za doprovodu absolutně dokonalé hudby. Následné uvolňování bizardní atmosféry skvělými hláškami a kousky u kterých sem padal z gauče. Tohle dílo nejde hodnotit průměrně. Je to buď odpad nebo velký nadprůměr. Záleží akorát na divákovi. Pro mě těžký nadprůměr a nezvyklá podívaná. Všem úchylákům a hororovým maniakům můžu vřele doporučit....=) A NYNÍ OČI, RALPHUSI. =) ()

Nightbreed odpad!

Ešte sa mi nikdy nestalo aby som si bol v prvých 10tich minútach filmu istý tým ,že sledujem najväčší hnoj na svete. Podpriemernejšie “herecké“ výkony som hádam ešte nezažil. Ako správny filmový fanúšik som to dopozeral až do konca ,ale jediné čo som tým dosiahol bolo ,že každým ďalším záberom som bol vytočený viac a viac so “scenára“ a liliputánom Ralphusom. Väčší odpad by som nenašiel ani keby som nevijem ako dlho hľadal. Určite tento “film“ zaradím na prvé miesto môjho top najhoršieho čo som kedy videl. A to som si myslel ,že salo už nič neprekoná. P.s: Snaha brať to ako komédiu pohorela hneď po prvom predstavení vo filme. A nebolo to tým ,že by som nebol dostatočne zvrátený ale tým ,že film je nedostatočne presvedčiví. ()

• Jedná se o jeden z nejzakazovanějších filmů všech dob. Na krátkou dobu kvůli stížnostem feministického združení Women Against Pornography zakázán v USA, Německu nebo části Kanady. (merlinovic)
  • Film se natáčel na Manhattnu v New Yorku v USA. (rafix)
  • V roce 2014 Troma vydala na blu-ray speciální rozšířenou verzi pod původním titulem Sardu, Master of the Screaming Virgins.
    (ezt)