Divadlo hrůzy

• USA Bloodsucking Freaks (více)

Sardu je postarší pán v čiernom roláčiku, sado-masochista, ktorý vedie maličké newyorské divadielko. Na javisku je bohatým divákom predvádzané ľudské mučenie a ponižovanie. Teda aspoň oni diváci ho majú za predvádzané. V skutočnosti totiž Sardu s jeho sluhom, liliputánom Ralphusom, odchytáva na uliciach nevinné ženy a z divadelných predstavení robí snuff-masakre. Nehovoriac o tom, čo s nimi prevádza v zákulisí...

Jeden zo "slávnych" trashov druhej polovice minulého storočia, ktorý z prekračovania hraníc a borenia tabu ťaží svoju "popularitu". Liliputánsky predstaviteľ Ralphusa, Luis De Jesus, bol do projektu dotiahnutý z podivných pornofilmov s názvami ako The Anal Dwarf. Posledný deň nakrúcania BLOOD SUCKING FREAKS usporiadal bez vedomia režiséra s niektorými ďalšími členmi štábu priamo na placi sexuálne orgie. Predstaviteľ Sarda, 41 ročný začínajúci herec Seamus O'Brien, bol rok po premiére tohto filmu vo svojom byte dobodaný na smrť náhodným lupičom. (POMO)

POMO odpad!

Chlapík vyvŕta do temena vyholenej hlavy dieru, strčí do nej brčko a začne vysávať mozog. Obeťou je ku stoličke priviazaná žena, ktorej predtým vytrhal všetky zuby. A to je iba jedna zo scén, ktoré tento film servíruje ako na bežiacom páse. Má to byť zvrátená splatter zábava, ale nie je. Je to nechutná a chorá zvrátenosť. Navyše, po filmárskej stránke shitovská. Nudný, primitívny trash. ()

tron

„Žiadny trik. Dráma! Čistokrvné divadlo.“ Hodina a pol čistého násilia, niekedy takého tuhého, že je lepšie začať rýchlo rozmýšľať, ako to tvorcovia technicky dokázali s použitím akých trikov/masiek nakrútiť. Čosi ako dej sa odohráva v špinavých priestoroch, kde tajomný šialenec so šialeným liliputánom týrajú nahé ženy pred publikom, ktoré je presvedčené, že sú to len triky. Uvidíte veľa nahých ženských tiel, z človeka zaživa trhanú pečeň alebo cucanie mozgu. Slamkou. Ťažko zaujať jasné stanovisko k takejto pokútnej kuriozite. ()

StrYke odpad!

Údajná brutalita v tomhle filmu není ani desetinásobně menší, než jak jí většina uživatelů ve svých komentářích popisuje, tudíž můj mottiv, proč jsem si film kupoval, odpadl již hned na začátku, jelikož se to v průběhu nezmění a nezmění. Ale co se týče úchylnosti, s tou by měl režisér Joel M. Reed dostat Oscara, ne-li rovnou ocenění národa. To je však zatraceně špatně! Pro mě jako dlouholetého hororového diváka, který má za sebou všechny díly Saw, pár snímků z módní vlny o plešatých tlustých krosičích (Carver, Sweatshop) a sólových humusech typu Cabin Fever 2, je The Incredible Torture Show jen dalším hororovým Odpadem!, který jenom podporuje nějaké předsudky vůči ženám - např. že jsou otrokyněmi mužů nebo že jsou všestranně pitomé. Herecké výkony jsou na blití a když už tu šavli budete házet do nějakého kýble, odbyjte si rovnou také triky, zábavnost a celkovou kvalitu. TROMA, ačkoliv jí nemám příliš v lásce, mě zklamala na plný čáře, a pro mě se tento její počin stal jedním z nejhorších filmů, které jsem kdy měl tu čest vidět. Ale pozor! To není proto, že film nemá žádný příběh a je údajně brutální a bezduchý, ale protože je podle mě brutální jenom v mysli diváka, který si má všechno jen domyslet. To si radši přečtu Alenku v říši divů a budu si představovat, že do čajového dýchánku vtrhli teroristi a nacpaly hlavu Johhnyho Deppa do zadku mluvícího králíka. Omlouvám se, jestli z tohohle mého komentáře vyznělo, že jsem úchyl, ale já jsem si prostě i přes obrovskou kritiku a nadávky Divadlo hrůzy koupil, aby jsem mohl vidět něco, co film udělalo "Jedním z nejzakazovanějších filmů všech dob", abych mohl zjistit, jak jsem na tom se svou odolností vůči vysávání mozků z hlav brčkem, a hlavně vidět film, který by se měl (ale nestal!) stát nejnechutnějším filmem světové filmografie. Tudíž důvod mého nízkého hodnocení není zloba nebo znechucení, jako u většiny uživatelů (a já je chápu), ale hořké zklamání. Proto se u mě nejnechutnějším filmem stále stává Terror Firmer, též od TROMY. ()

DaliX odpad!

Toto nie je v žiadnom prípade film! Toto je absolútny humus! O hereckých výkonoch sa tu nedá ani pískať, o efektoch sa len možno zasmiať a o réžií a celkovom spracovaní je to úbohé. Mám zásadu , že film ohodnotím, keď ho vidím úplne do konca. Na toto mi však stačilo sotva desať minút aby som si uvedomil, že úchylná zvrátená a odporná sračka je pre tento film pekné slovo. Samozrejme som to neskôr dopozeral do konca aby som nepreháňal a uvedomil si, že som urobil ďalšiu chybu, keď som si uvedomil, čo za človeka môže nakrútiť niečo také kde v jednej scéne, sú prostitútky držané v klietke ako zver a ich pán na nich večeria svoju večeru a pritom ich surovo bičuje. Alebo len tak zo srandy do hlavy vyvŕta vŕtačkou dieru a cez slamku začne vysávať mozog, mučí ľudí elektrinou, na obed má ľudské časti tela, mučí ľudí na javisku v priamom prenose za búrlivého potlesku... Aj keď by sa dalo polemizovať o tom, že ide o akýsi príbuzný film, ktorý sa podobá Hostelu, musím skonštatovať, že Hostel je oproti tomu Oscarový film (môj názor na Hostel tiež nie je pozitívny). V mojom meradle najhorší film vôbec, ktorý už nechcem nikdy vidieť a doteraz ľutujem tie peniaze, čo som zaň dal, keď som si ho v stánku kúpil. ()

FoxMulder odpad!

Vypadá to, že režisér je tak špatný, že ho nenechali natočit ani to nejpodřadnější porno a tak se jim pomstil tímhle. A msta to byla slušná. Tohle je naprosto neskutečné a říkam si kde se na to vzaly peníze. Všechno je ale tak břídilské, že to museli natočit za jeden plat hlídače v divadle, který je pak ještě nechal v noci natáčet ve sklepě a sám si zahrál zkorumpovaného policajta... ()

• Když Sardu (Seamus O'Brien) z jedné z dívek jí, talíř na ní je plný. Když jí však Sardu (Seamus O'Brien) odkopne a talíř se převrhne, je prázdný. (StrYke)
  • Část zvukové stopy filmu byla použita ve skladbách "Hacksore" od kapely Gorerotted a "Pussy Mutilation" od skupiny Torsofuck. (merlinovic)
  • V roce 2014 Troma vydala na blu-ray speciální rozšířenou verzi pod původním titulem Sardu, Master of the Screaming Virgins.
    (ezt)