Cirkusová pudlice si vrazila do packy hřebík a nemůže večer vystoupit, právě když má na představení přijít televizní štáb. Manželka cvičitele Stevaho přesvědčí, aby to zkusil se šikovným cirkusovým voříškem Bingem, ale Bingo má zřejmě špatné zkušenosti s ohněm a nepřeskočí přes hořící obruč, čímž pokazí číslo. Steve ho chce zastřelit, manželka Lorraine však pejska ubrání vlastním tělem a Bingo uteče. Chickie Dawlin jede s partou kamarádů na kole a zdržuje je jeho mladší bratr Chuckle. Starší kluci ujedou a Chuck spadne s kolem do řeky. Právě tady ho zachrání Bingo, oba se pak velice skamarádí. Jenomže Chuck musí Binga domů propašovat, protože otec Hal psy nesnáší. Tím začíná kolotoč bláznivých, veselých a okouzlujících příběhů: chlapec a pes spolu dělají úkoly, hrají na automatech, sedí u PC, jezdí na skateboardu a konečně jsou oba šťastni. Jenomže navěky se Bingova přítomnost v domě tajit nedá (oficiální text distributora)

Wade

Při vyslovení slova Bingo se mi nevybaví hra,ale film a pes. Jako malej jsem viděl binga dost často a stal se z něho jeden z mých nejoblíbenějších filmů. Docela jsem překvapený že má jen 121 hodnocení a to i s mým. Nejspíš u mě opravdu na hodnocení přidalo že jsem ho jako malej miloval, ale 36% si určitě nezaslouží, protože podle mě je Bingo alespoň průměrný rodinný film. Chytrost Binga nebo jeho lišáctví si budu pamatovat vždy. Dam 5* a to nejen kvůli zdejšímu hodnocení, ale hlavně kvůli tomu co pro mě film znamená. -/-% ()