Violet (Olivia Munn) je úspešnou a obľúbenou producentkou vo filmovom šoubiznise v Hollywoode. Navonok pôsobí vyrovnaným dojmom, avšak vo vnútri vedie vojnu so svojim vnútorným strachom, ktorého rozkazy neustále počúva a ktorými sa riadi, hoci sama intuitívne pociťuje a vie, čo je správne. Preto sa jedného dňa vykašle na predsudky a rozhodne sa, že tento hlas strachu bude ignorovať a konečne začne byť sama sebou. (sochoking)

sochoking

Uff...   Do 40. minúty mi film dával pekne zabrať! Neustále som zápasil s myšlienkou, že ho vypnem a vymažem. Vadila mi forma. Ide o to, že hlavná hrdinka neustále počúva rozkazy svojho vnútorného hlasu (ktorý, mimochodom, znel ako hlas králika z Donnie Darko ) a do toho sa na obrazovke ukazovalo písaným písmom to, čo v skutočnosti sama chcela, ale zo strachu sa k tomu neodvážila. No a potom prišiel prelom v príbehu, na formu som si už dávno zvykol a nakoniec som rád, že som to dopozeral do konca. Ide o klasický indie "nízkorozpočťák" postavený hlavne na dialogoch. Hlavná hrdinka maká vo filmovom šoubiznise, ale bojí sa byť sama sebou zo strachu, čo by si o nej pomysleli iní. Nakoniec opustí svoju zonu komfortu a práve to bola chvíľa, kedy sa mi film začal páčiť! ()