• zette

Tak v tomto dile uz me Vacatko a spol. zacali nudit. Asi nejslabsi pocin techto kriminalistu.(10.2.2014)

Uff, 111 min je tak akorát (Tosim) , dobrého není nikdy dost, obzvlášť z naší produkce, kde je toho dobrého poskrovnu. |:-)(6.5.2008)

Já jsem se zaběhla, já jsem se zaběhla, kočka ze Záběhlic! Skvělá detektivka plná výborně vykreslených postav hraných nejlepšími českými herci. Krásný humor i prvorepubliková poetika, prostě balada.(5.6.2011)

Pro mě asi vrchol téhle série. Krásný příběh, řada zábavných i dojemných postaviček, skvělá hudba, velice přesvědčivá atmosféra. A Kočka ze Záběhlic je naprosto dokonalá píseň! "Ric pic bum, a smutek dejte k ledu..."(10.2.2009)

Z tohohle filmu mi nikdy není moc dobře po těle. Postava černého krále umírá v podstatě nadarmo. Hodně smutný film, jehož bezútěšnost vyvažuje trochou humoru jen skvělý Stanislav Fišer ve své nejlepší roli.(3.3.2009)

• - Približne v 35. minúte filmu, keď sa Král, študent, záhradkár a klarinetista vracajú v noci každý domov, je vidieť v diaľke za rodinným domom záhradkára vytŕčajúci veľký kus paneláka. (Gareth_Jones)

• - Panelák je v pozadí vidět i při scéně, kdy se Král (Vlastimil Brodský) vrací s penězi a udělá se mu nevolno. V tu chvíli kamera zabere Standu Kopečného (Jaroslav Moučka) a domek. Za domkem vykukuje poměrně velký kus paneláku. (jis)

• - Film se točil souběžně s filmem Vražda v hotelu Excelsior, výroba tak vyšla levněji. (cariada)