Reklama

Reklama

Playdate with Destiny

Krátkometrážní / Animovaný / Dobrodružný
USA, 2020, 5 min

Obsahy(1)

Maggie potká na dětském hřišti Hudsona, chlapce, který ji na poslední chvíli zachrání před srážkou s jiným dítětem, a mezi oběma ihned přeskočí jiskra. Malá Maggie sní o romantice dospěláckých rozměrů a je smutná, když musí Hudson odjet domů. Další den se s ním chce znovu setkat, což však nebude tak jednoduché. (Stanislaus)

Recenze (6)

Stanislaus 

všechny recenze uživatele

Úsměvný exkurz do světa Simpsonových a prvních (batolecích) lásek, který obsahuje několik opravdu humorných nápadů, jež spočívají zejména v paralelách mezi dospěláckým a dětským světem ("Které plenky si dnes vyberu?" / "Tak a ještě se navoním pudrem a mlékem a můžu vyrazit!"). Krátká a svižně natočená jednohubka k pobavení! ()

honajz2 

všechny recenze uživatele

No, když jsem na začátku viděl nápis "Disney welcomes The Simpsons", tušil jsem průser. Dopadlo to sice líp, než jsem čekal, ale žádná velká sláva to podle mě není. Sice je to mnohem lepší, než nové epizody Simpsonů (a série 29 a 30 to podle mě strčí do kapsy), ale jinak nevím, přišlo mi to takové bez nápadu. A s tím nejobehranějším konceptem. Vtipné momenty tam jsou a asi bych byl taky pro to, aby seriál konečně skončil a Simpsonovi pokračovali dál v podobných "skečích", ale nemůžu tomu dávat vysoké hodnocení, když to podle mě bylo dost průměrné. První kraťas s Maggie v hlavní roli se mi teda líbil o dost víc. 3* ()

Reklama

kajas 

všechny recenze uživatele

Tyhle kraťasy beze slov pobaví ve výsledku mnohem více než leckteré celovečeráky (nebo než tradiční epizody "Simpsonů"). Opíjení se mlékem bylo top! ()

Zajímavosti (2)

  • Tento krátký film se pouštěl v kinech před animákem Frčíme (2020). Vůbec poprvé se před animovaným filmem studia Pixar pouštěl film jiného studia. (Spiker01)

Reklama

Reklama