Violent Shit 3 - Infantry of Doom

Německo, 1999, 85 min

Andreas Schnaas

Andreas Schnaas

• LION-MR.T

A dokonce i ninja,to je dost.(16.7.2011)

• Vishnar

Německy umím asi jenom Dobrý den, Nashledanou a Ruce vzhůru. Bohužel ani jedno z toho tu nebylo použito (oni se masoví vrazi asi moc nezdraví). Dopředu jsem si zjistil, o čem by ten film měl být a pak jsem se na něj vrhnul. Je pravda, že znalost jazyka k tomu není nutná. Na ostrov se dostane trojice mužů, kteří jsou ihned na břehu chyceni podivnou armádou v ještě podivnější zbroji. Jsou dovlečeni do tábora, kde se stávají svědky poprav místních obyvatel a všemu tady vládnou dva hlavní hrdinové předchozích dílů Karl The Butcher Jr a Karl Sr. Jeden z mužů je mučen a odvlečen k místnímu adolf-doktorovi, který si na něm hodlá vyzkoušet experimenty. Zbylí dva muži se dostanou z tábora, spojí s jakýmsi kungfu klanem a ženou se pomstít a vyvraždit celý tábor. Andreas se nikdy nestane dobrým režisérem ani na poli amatérského gore filmu, ale v některých pasážích se herci dokonce snaží o nějaký ten výkon a pokud budete film brát jako kdyby amatérský uwe boll natočil krvavou kungfu válečnou parodii, tak se někdy i pobavíte. PS. Asi nejlepší scénou je vyndání páteře skrz anální otvor.(24.5.2008)

• corpsy

Tak troječka ma pomerne pobavila a musím uznať, že Schnaas si vstúpil do svedomia ( a talentu - kde je ten macher, čo natočil ZOMBIE ´90 : EXTREME PESTILENCE ? ) a natočil znesiteľný gore horor plný motívov, ktoré nijak nesúvisia a ingrediencií, ktoré v hororoch ani nečakáte. Andreas má ešte jeden veľký talent. Čuch na talentovaných ´´hercov´´.(25.7.2017)

• kaylin

„Violent Shit III: Infantry of Doom“ je snímek, který prostě není pro každého a je zde především proto, že si parta nadšenců chce udělat radost a sem tam si natočí něco, co už má nějakou tradici. Nejde o umění, nejde o to, aby byl natočen dobrý film, ani film zajímavý, prostě jde jenom o to, aby si Schnaas udělal radost. A to se mu asi povedlo víc než cokoli jiného.(9.6.2016)

• DanRichter

hvězdičku dám za tu zábavu, protože dialogy a vložka s těmi kungfu bouchači, co si šli vyrovnat učty s těmi psychopatickými vojáky s kastroly na hlavě, byla fakt srandovní, a to nemluvě o tom mučení a popravách zajatců (viz zminované vytážení páteře análem) .. netřeba zminovat, že po filmové stránce je to fakt amatéřina tělem i duší, a že oba záporní protagonisté jsou charismatičtí jako Topolánek s Paroubkem v sukních , a tak by nikdo od tohoto filmu neměl čekat nic .. film doporučuji jen pro černohumorné recesisty s velkou dávkou nadhledu, kterým tento druh žánru moc nevadí, a pro případné zakladatele podobných vojenských táborů :))(20.8.2009)