• d-fens

ocenenia : MFF Moskva 1959 - nominácia na 1. cenu, Zlatá medaila(16.9.2010)

Nic nového. Vendlová podvádí svého manžela, ale aby vše vyústilo ve šťastný konec tak samozdřejmě ji musí zatáhnout do spolku plného ožralů aby si uvědomila že vše bylo špatně a neměla se od svého manžela odstěhovat. No pak za svým manželem dolezla a on ji ze začátku nechtěl ani vidět což je naprosto pochopitelné, ale jak už to ve filmech bývá tak si uvědomil jak moc ji vlastně miluje a nakonec ji raz dva odpustil když se pokusí o sebevraždu.(15.8.2018)

• sator

Všichni jsou protivní, že by to bylo dobou ? :)(13.8.2014)

Sociální vrstvy přetrvávají ať je doba jaká chce. Tohle nikdy nevymizí, takže snímek je stále aktuální. 50%(5.10.2016)

Film o hloupých lidech, kteří dělají hloupé věci. A mně se líbil. Nejspíš to bude tím, že jsem taky dost hloupá. Pak možná ještě tou odvázanou kamerou a agresivní klavírní hudbou, která docela sugestivně ilustruje krizi hlavní hrdinky. Ovšem scénář vskutku za moc nestojí. Čtvrtou hvězdu přidávám za příjmení ústředních rivalů - Kučera a Kout. To je geniální!(12.1.2012)

• - Filmováno i v elektrárně Tisová. [Zdroj: Filmovamista.cz] (M.B)