Po více než 50 let Ozzy Osbourne ztělesňuje rock 'n' roll. Dokument sleduje život Ozzyho od chudobného dětství, přes pobyt ve vězení, až po velkou metalovou skupinu Black Sabbath a úspěšnou sólovou kariéru oceněnou Grammy. (Shr1nK)

ilclassico

Biografie je spíše takovým pokračováním seriálu Osbournovi, takže více než o hudbě se dozvíte všechny ty profláknuté špatnosti, co Ozzy za život napáchal a zažil, vše dokonale podbarvené vhodným hudebním doprovodem, abyste věděli, co si máte myslet, rozhovory s celebritami, co nemají co říct (Ice-T) atd... typická americká (bulvární) produkce. Ale kdo ho má rád, bude potěšen, i když nic nového se nedozvíte. V rámci žánru za 3,5. ()

solisoli

Jeden z najlepších dokumentov, aký sa v posledných rokov natočil. Niečo podané spôsobom, aby ho vedel pochopiť, aj ten čo o Ozzy Osbournovi doteraz toho veľa nevedel. Myšlienka jeho syna hovorí za všetko. Urobil spustu pičovín a koľko krát bol chuj, ale jeho prínos je oveľa väčší, než ktorákoľvek z jeho chýb. ()

Fr

„JSEM ROZPOLCENÁ OSOBNOST. OZZY OSBOURNE A JOHN OSBOURNE JSOU DVA RŮZNÝ LIDI. JOHN OSBOURNE S VÁMA TEĎ ZROVNA MLUVÍ, ALE POKUD CHCETE OZZYHO OSBOURNA, TAK PŘEVEZME KONTROLU…“ /// Něco málo – ale to hlavní… z deníku šílence. OZZY JE BŮH! Nebo Satan? Vyprávění - Ozzy, Sharon, kámoši, animovaný sekvence, archivní záběry a fotky. Má to styl a hlavně je o čem povídat. Zasranej Pán temnot tak, jak by jsme si ho měli pamatovat! /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Moje závislost je větší než srdce. 2.) Přesvědčím se, že od netopýra chytnu leda tak hovno. 3.) Thx za titule „Dede76“. ()

rockwoman

Hodně osobní dokument a přiznám se, že ke konci mi i slza ukápla. Rocker srdcem i duší, neúnavnej šílenec a rebel, ale když ho milujete, pak není co řešit. 🎤🎸🤘  "Moje publikum je lepší, než jakákoliv droga, alkohol, sex, ženská, nebo vztah. Teda krom nejbližší rodiny. Je to nejlepší milostnej vztah mýho života. Vztah s publikem." Ozzy Osbourne ()

kleopatra

Tady není o čem, když ho milujete. Jak se tak dívám, poslouchám a čtu, tak se jen utvrzuju v tom, co tak už dávno cítím. Zbožňuju ho a vůbec se Sharon nedivím. Zlé jazyky řeknou, že je to pro peníze, ale to je naprostá zhůvěřilost, ta ženská si ho narazila, když byl na dně a jednoduše v něj věřila a taky věřila v toho bezradnýho klučinu uvnitř. Proto ho zvedla a nechala si celý léta líbit jeho úlety a proto i on miluje jí a opakuje, že mu zachránila život a že JE jeho život. Tenhle dokument, ač v něm vidíme xkrát viděné, je dojemně vymyšlen tak, že před Ozzyho očima defilují významný kapitoly jeho kariéry. Je to šíleně dojemný a můžu si připomínat netopýry a holubice a slepice a já nevím, co všechno Ozzy povraždil a znesvětil, ale stejně to je originál, úžasný zpěvák s citem a hlasem, který si nelze s nikým jiným splést. ()