Komentáře uživatelů k TV seriálu (4)

Lehce nadprůměrná minisérie z pera westernového klasika Larryho McMurtryho odkazující na slavnou "Osamělou holubici". Největším plusem je realistický příběh, mínusem naopak stopáž, neboť série obsahuje mnoho nudných pasáží, abych ale nekřivdil, tak několik scén je opravdu povedených. Mezi 3/4 hvězdicovými kolty, avšak Osamělá holubice (1989) a Comanche Moon (2008) mně přišly lepší, proto tentokrát zůstanu u třech.(17.8.2014)

Trojdielna westernová miniséria s produkcie Hallmarku, zasadená do obdobia osídlovania Divokého západu - myslím, že sa odohráva niekedy v 30. rokoch 19. storočia. Je to už naozaj dávno čo tento miniseriál vysielala ČT v piatok popoludní a mnohé z neho si už nepamätám, čiže nejaká tá repríza by bola celkom vítaná. Vlastne som nemal ani veľmi jasno ako tento film ohodnotiť, no disponuje všetkými kladmi a zápormi obsiahnutými v tak rozsiahlom diele nakrútenom slávnom televíznou spoločnosťou, takže 3* budú v tomto prípade najadekvátnejšie. (1. komentár k filmu)(8.6.2008)

Zkrouhnot každý díl o půlhodinu a byl bych absolutně spokojen. Zejména toho cestování tu bylo víc než v LOTRu a bohužel nebylo podáno tak zábavně. Nicméně jakmile došlo na kočkování se s Indiánama, a že ho bylo docela dost, bavil jsem se výborně a Bůvolí hrb byl docela sympaťák. I ta kalvárie, kterou hlavní hrdinové podstupovali, když kráčeli po svých vyprahlou krajinou, dokázala oslovit. A konečně se vydařilo obsazení s řadou známých tváří, jimž dominoval Abraham v roli pirátského plukovníka. 70%(7.12.2015)

Netradiční, zajímavě pojatý western s dobře zvolenými herci, zajímavou výpravou a bez trapných banalit. Buvolí hrb a jeho tlupa Komančů nemá chybu, sviňácký Caleb Cabb s papouchem je rovněž zajímavá figura. Zajetí mexickou armádou inspirovanou francouzskou elegancí a následná losovačka o život, kterou jeden z hrdinů prohraje, tomu dodá šmrnc. Rozhodně neprávem opomíjený počin!(15.7.2013)