Lovec krokodýlů

The Crocodile Hunter: Collision Course

Lovec krokodílov

Dobrodružný / Komedie

Austrálie / USA, 2002, 90 min

Svým způsobem byl Steve Irwin naprostý imbecil.. kdo jiný by střemhlav skákal do řeky za krokodýlem.. do písku po jedovatým hadu.. nebo chytal elektrickýho rejnoka za jeho elektrický osten.. nicméně kdo se může pochlubit takovou životní silou a energií jako tenhle australský pošuk.. že se při životu, jaký vedl, dožije 44 let.. to asi nemohl čekat ani on.. každopádně velký sympaťák a člověk mu tak odpustí i tenhle naprosto zbytečný film.. beru to tak, že to bylo natočený hlavně pro děti a ty se mohly i docela bavit..(22.7.2007)

• Shit

Akorát Irwin a jeho sled scének z jeho dokumentů a do toho se tu a tam objeví nějaká zápletka úplně mimo to co ve filmu dělá Irwin a to se celý nakonec propojí. Fakt netušim koho tohle napadlo, ale větší blbost už asi z toho udělat nemohli. Ty scénky jsou sice samy osobě zajímavý, Irwin to umí podat vtipně , ale takhle zakomponovaný do filmu ty jeho přednášky a vtípky působý příšerně lacině a trapně a o akčních scénách se nemá smysl ani bavit. Novej krokodýl Dundee z toho fakt nebude(12.8.2007)

• LadyVader

Viděla jsem pár dílu jeho seriálu a přišlo mi, že si zahrává až moc, no vymstilo se mu to, ale nebudu soudit někoho kdo už to má zasebou, rozhodně jsem mu to nepřála. Každopádně tenhle film je opravdu šlápnutí vedle, dokumentární prvky s popisem zvířátek fajn, otázka co na to ty zviřata, ale zbytek docela prusvih :-).(20.9.2009)

• Pussycat18

Steve Irwin byl impotentní idiot, který si své komplexy evidentně léčil na bezbranných zvířatech, až se jednoho dne jeden rejnok právem nasral a ukázal mu jaký to je, když někdo do někoho furt ďoube. Schovával se za lásku ke zvířatům, ale ani z jednoho jediného jeho gesta jsem nepostřehla ani ždibet lásky, ne, naopak, v jeho chování byla přemíra nadřazenosti, stupidity, brutality a egoismu, chtíče ukázat se celému světu jako největší hrdina. Ale lidi neochcal, kdo má oči viděl, co to bylo za imbecila!(9.9.2008)

Film je poněkud slabší jak seriálové epizody, ale přes to všechno když se díváte na Steva, tak se ani tak nedíváte na to jakým směrem se udává duch filmu, a o tom to je, o něm, .... škoda ho :( svět přišel o jednoho bláznivého chlápka, který uměl zapůsobit na všechny generace a přitom je ještě poučit(5.9.2006)

• - Všechny "kousky" ve filmu byly provedeny stejně jako ve všech seriálech Lovce krokodýlů, tedy Stevem samotným. (MeanWhile)

• - Brozzinin manžel, kterého můžeme vidět na svatební fotografii, je ve skutečnosti Wes Mannion, nejlepší přítel Steva Irwina a zároveň ředitel „Australia Zoo“. (MeanWhile)