Zápisník lovce krokodýlů (TV seriál)

• Česko

Crocodile Hunter Diaries, The

Dobrodružný / Dokumentární

Austrálie / USA, 2002, 30 min

John Stainton

Byl to magor, ale skvělej magor :-). Australani jsou prostě jiní...(10.6.2013)

• Ebon

Mám tyto témata rád, ale Steve mi nesedí, jej přehnaný..(26.12.2013)

Skutočný milovník zvierat a tým bezpochyby Steve Irwin bol.Celý svoj život zasvätiť študovaniu nebezpečne krvilačných beštií,ale i tých menej nebezpečných zvierat je priam fanaticky fantastické,alebo je to vari diagnoza?V každom prípade dobrovoľne riskovať život v každodennom stretnutí s jeho ,,miláčikmi" aligátormi a nakoniec zomrieť tak hlúpou smrťou ako je uštipnutie jedovatej raje.Je ho veľká škoda,lebo ten človek ktorý miluje zvieratá v celej svojej podstate a v celom svojom vnútri nemôže byť zlým človekom.Bol veľký hrdina a bojovník nezaslúžil si takú zbytočnú smrť !Veľká vdaka za jeho statočnosť a životné dobrodružstvo.(20.4.2013)

• Big Bear

Australáky mám rád. Jsou jiní. Nevím proč, ale tenhle hošan v přiléhavejch mírně zaříznutejch khaki šortkách je asi jediná vyjímka. Těžko mi někdo namluví, že se snaží vysvětlit divákovi jak útočí krokodýl tím, že mu leze skoro do huby nebo ho tahá za ocas. A krokodýl není to jediné v tomto seriálu co Steve musel chytat holýma rukama (respektive nemusel, ale chytal). Prakticky neustále na něco sahal, nebo to chytal. Snad kvůli adrenalinu, ale spíše jen kvůli pitomé show. Není se ani moc co divit, že tak dopadl. Tímto způsobem života bych to u něj očekával mnohem dříve, paradoxně spíše v zubaté hubě nějakého plaza... Když už dokumenty o přírodě, tak raději ty konzervativnější od BBC. * *(20.4.2013)

Netradiční přírodopisný dokument. Ale mě příliš neoslnil. Přece jen má raději dokumenty kde jsou v hlavní roli zvířata (příroda) a ne filmař.(14.5.2013)

• - Steveho Irwina zabila Trnucha Americká. Sám původně předpokládal, že jej "dostane" spíše nějaké krokodýl. (Psychopat no.8)