• J. T. Kirk
  ***

  Je to docela zajímavý film, samozdřejmě to má fůru chyb a nepřesností a taky třeba jízda autem je docela nudná, až na určité části (Lucy Liu). Taky souboj byl zmatený a trošku ujetý. Ale uznávám, že jsem se bavil celou dobu, někdy sice více, někdy zase méně, ale všechno to dorovnává ten překrásný mustang. Určitě nelituju, že jsem se na tento film podíval, ale na druhou stranu neplánuju, že bych se na to v nejbližší době díval znovu.(9.3.2012)

 • Skalda
  ***

  Tak trošku zklamaní - na road movie typu někam jedeme a tam se popereme mi ke štěstí opravdu nestačí. Trochu to žehlí závěrečná bitka, okořeněná sem tam originálním nápadem ale na celej film to je sakra málo a ani takový koně jako sou Banderas a Harrelson to neutáhnou i když je z kozlíku povzbuzuje Sizemore a Lucy Liu...Asi(24.1.2003)

 • Jara.Cimrman.jr
  ***

  "Když ti někdo vrazí něco do zadku, nepotřebuješ celej rok na to, abys zjistil, že ti to nesedí." Slovní přestřelky mezi bývalými boxerskými skoromistry světa, bývalými partnery bad girl Grace, podepisovači nevýhodných smluv a ruletovými "mágy", mne bavily. To však bylo v podstatě všechno, protože cesta zvrásněnou krajinou trvala na můj vkus moc dlouho, sex s nadrženou Liou příliš krátce a těch přibližně deset počítání při jednom zápase na mě bylo trošku moc.(20.4.2016)

 • Mrkvič
  ****

  Kdyby jen kvůli řádícímu Tomu Sizemorovi, tak stojí za to se na tenhle film kouknout. Pak ale i Harrelson a Banderas, jako nejlepší kámoši, co si proti sobě zaboxují v předprogramu boje o titul, stojí za to. Jde o takovou road movie, kdy seoba boxeři připravují na vzájemný zápas. Někdy to vypadá na ohrožení jejich přátelství, jindy je zase fajn, jak takovou záležitost dokážou brát s nadhledem. Do toho jim dělá společnost nádherná stopařka Lucy Liu. Nakonec i boxerský zápas je hezky natočený a zajímavý. Navíc po té dlouhé cestě s postavami žijete a ikdyž je konec možná až trochu moc kýčovitý, tak vám to ani nepřijde.(19.6.2008)

 • MickeyStuma
  ****

  Snímek především poukazuje na fakt, že i dlouholetí přátelé se vlastně vůbec neznají. A kdy jindy může veškerá tajemství a zášť jednoho k druhému vyplavat na povrch, než během dlouhé cesty v osobním autě. Dosud nejlepší přátelé Cesar a Vince jedou na vzájemný zápas v boxu si slušně vydělat, ale vše se poněkud zvrhne. V ringu se už nejedná o přátelský souboj, ale o skutečný tvrdý boj. A za vším stojí žena. Snímek je živý a vtipný, což je hlavní devízou. Jedná se tak trochu o netradiční sportovní film, kde se Antonio Banderas a Woody Harrelson dokonale vyřádili. První polovina příběhu sleduje jejich cestu, kde rekapitulují svůj život a vyjasňují si určité věci. Druhá už přípravy a zápas, který není zase až tak špatný. Ani Mike Tyson se nestačí divit. Snímek stojí svojí kvalitou za uvážení. Nic podobného tu dosud nebylo.(30.7.2014)

 • - Ve finálním zápase se Vincovi (Woody Harrelson) podstatně mění množství krve na tváři. (KucC)

 • - Vinc (Woody Harrelson) dostává v zápase několik ostrých ran, což mu způsobí typický boxerský otok oka, kvůli kterému jej nemůže otevřít. V dalších záběrech má však oko opět v pořádku. (KucC)

 • - Natáčelo se v amerických státech Kalifornie a Nevada a v Chorvatsku na ostrově Hvar. (Terva)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace