• DEXTER099
  ***

  Lákali mě na tomto filmu hlavně dva ústřední herci a ty byli dobří jako skoro vždy,ale kdo čeká nějaký film o boxu kde se pořád jen boxuje tak si dost minut počká.z počátku nebo spíš skoro tři čtvrtiny se film odehrává v autě a je to tak trochu styl road movie,ale závěrečné minuty to vynahradí právě i těm kdo čekali hlavně souboj vah.Jinak je to taková oddechovka,kde nic hlubšího nečekejte a co se týče například akce tak ten závěrečný souboj stojí za to.Plus se tu mihnou na pár minut tváře jako je například Kevin Kostner :-) Takže za mě 65% a tři hvězdy.(2.10.2014)

 • aLPaC
  ****

  Obě, první komediální road movie část i druhá sportovní část, mě nadchly. Nevím, proč je zdejší hodnocení tak špatné. První část nám vykreslí charaktery hlavních hrdinů a jejich bývalé přítelkyně. Woody i Antonio jsou sympatičtí, Woody hláškuje jako vždycky a s vyholenou hlavnou a namakaným břichem mu to sedí. Mám toho týpka zkrátka rád, ať už pro jeho životní postoje, tak pro jeho chování, které je mi dost blízké. Boxerská část je natočená taktéž dobře (Rocky by mohl závidět). Více se mi zde líbí Woody, který vypadá, jako by se boxem živil celý život. Opravdu, ty pohyby jsou na jedničku. Také zde zaujme cameo řady hollywoodských a boxerských celebrit (včetně Tysona). Celý mač sice vyvrcholí tak, jak jsem čekal, nicméně na výsledném dojmu nic neměním.(7.2.2012)

 • Jara.Cimrman.jr
  ***

  "Když ti někdo vrazí něco do zadku, nepotřebuješ celej rok na to, abys zjistil, že ti to nesedí." Slovní přestřelky mezi bývalými boxerskými skoromistry světa, bývalými partnery bad girl Grace, podepisovači nevýhodných smluv a ruletovými "mágy", mne bavily. To však bylo v podstatě všechno, protože cesta zvrásněnou krajinou trvala na můj vkus moc dlouho, sex s nadrženou Liou příliš krátce a těch přibližně deset počítání při jednom zápase na mě bylo trošku moc.(20.4.2016)

 • J. T. Kirk
  ***

  Je to docela zajímavý film, samozdřejmě to má fůru chyb a nepřesností a taky třeba jízda autem je docela nudná, až na určité části (Lucy Liu). Taky souboj byl zmatený a trošku ujetý. Ale uznávám, že jsem se bavil celou dobu, někdy sice více, někdy zase méně, ale všechno to dorovnává ten překrásný mustang. Určitě nelituju, že jsem se na tento film podíval, ale na druhou stranu neplánuju, že bych se na to v nejbližší době díval znovu.(9.3.2012)

 • Skalda
  ***

  Tak trošku zklamaní - na road movie typu někam jedeme a tam se popereme mi ke štěstí opravdu nestačí. Trochu to žehlí závěrečná bitka, okořeněná sem tam originálním nápadem ale na celej film to je sakra málo a ani takový koně jako sou Banderas a Harrelson to neutáhnou i když je z kozlíku povzbuzuje Sizemore a Lucy Liu...Asi(24.1.2003)

 • - Ve filmu se měl objevit i William Ross, jeho scény však zůstaly ve střižně. (Terva)

 • - Ve finálním zápase se Vincovi (Woody Harrelson) podstatně mění množství krve na tváři. (KucC)

 • - Natáčelo se v amerických státech Kalifornie a Nevada a v Chorvatsku na ostrově Hvar. (Terva)