• DEXTER099
  ***

  Lákali mě na tomto filmu hlavně dva ústřední herci a ty byli dobří jako skoro vždy,ale kdo čeká nějaký film o boxu kde se pořád jen boxuje tak si dost minut počká.z počátku nebo spíš skoro tři čtvrtiny se film odehrává v autě a je to tak trochu styl road movie,ale závěrečné minuty to vynahradí právě i těm kdo čekali hlavně souboj vah.Jinak je to taková oddechovka,kde nic hlubšího nečekejte a co se týče například akce tak ten závěrečný souboj stojí za to.Plus se tu mihnou na pár minut tváře jako je například Kevin Kostner :-) Takže za mě 65% a tři hvězdy.(2.10.2014)

 • J. T. Kirk
  ***

  Je to docela zajímavý film, samozdřejmě to má fůru chyb a nepřesností a taky třeba jízda autem je docela nudná, až na určité části (Lucy Liu). Taky souboj byl zmatený a trošku ujetý. Ale uznávám, že jsem se bavil celou dobu, někdy sice více, někdy zase méně, ale všechno to dorovnává ten překrásný mustang. Určitě nelituju, že jsem se na tento film podíval, ale na druhou stranu neplánuju, že bych se na to v nejbližší době díval znovu.(9.3.2012)

 • POMO
  **

  Rádobypsychologiká roadmovie o dvoch zakomplexovaných boxeristoch, cestujúcich naprieč Amerikou za veľkým zápasom. Vzájomne dlhodobo skrývané osobnostné problémy, ktoré medzi sebou majú, sa snažia vyriešiť počas onej cesty. Pre svoju zabednenosť sú toho však samozrejme neschopní a nakoniec všetko "riešia" v ringu, s boxeristickými rukavicami. Príšerný film s príšernými charaktermi, na ktorých môže záležať snáď len znudenej sociálnej pracovníčke. A tou ja, pohodlný divák, rozhodne nie som.(18.8.2002)

 • MickeyStuma
  ****

  Snímek především poukazuje na fakt, že i dlouholetí přátelé se vlastně vůbec neznají. A kdy jindy může veškerá tajemství a zášť jednoho k druhému vyplavat na povrch, než během dlouhé cesty v osobním autě. Dosud nejlepší přátelé Cesar a Vince jedou na vzájemný zápas v boxu si slušně vydělat, ale vše se poněkud zvrhne. V ringu se už nejedná o přátelský souboj, ale o skutečný tvrdý boj. A za vším stojí žena. Snímek je živý a vtipný, což je hlavní devízou. Jedná se tak trochu o netradiční sportovní film, kde se Antonio Banderas a Woody Harrelson dokonale vyřádili. První polovina příběhu sleduje jejich cestu, kde rekapitulují svůj život a vyjasňují si určité věci. Druhá už přípravy a zápas, který není zase až tak špatný. Ani Mike Tyson se nestačí divit. Snímek stojí svojí kvalitou za uvážení. Nic podobného tu dosud nebylo.(30.7.2014)

 • Mrkvič
  ****

  Kdyby jen kvůli řádícímu Tomu Sizemorovi, tak stojí za to se na tenhle film kouknout. Pak ale i Harrelson a Banderas, jako nejlepší kámoši, co si proti sobě zaboxují v předprogramu boje o titul, stojí za to. Jde o takovou road movie, kdy seoba boxeři připravují na vzájemný zápas. Někdy to vypadá na ohrožení jejich přátelství, jindy je zase fajn, jak takovou záležitost dokážou brát s nadhledem. Do toho jim dělá společnost nádherná stopařka Lucy Liu. Nakonec i boxerský zápas je hezky natočený a zajímavý. Navíc po té dlouhé cestě s postavami žijete a ikdyž je konec možná až trochu moc kýčovitý, tak vám to ani nepřijde.(19.6.2008)

 • - Vinc (Woody Harrelson) dostává v zápase několik ostrých ran, což mu způsobí typický boxerský otok oka, kvůli kterému jej nemůže otevřít. V dalších záběrech má však oko opět v pořádku. (KucC)

 • - Ve finálním zápase se Vincovi (Woody Harrelson) podstatně mění množství krve na tváři. (KucC)

 • - Pro svoji postavu Vince Boudreaua čerpal Woody Harrelson inspiraci od skutečné postavy světa profesionálního boxu portorikánsko-americké národnosti Angela Manfredyho. (Conspi)