Snímek především poukazuje na fakt, že i dlouholetí přátelé se vlastně vůbec neznají. A kdy jindy může veškerá tajemství a zášť jednoho k druhému vyplavat na povrch, než během dlouhé cesty v osobním autě. Dosud nejlepší přátelé Cesar a Vince jedou na vzájemný zápas v boxu si slušně vydělat, ale vše se poněkud zvrhne. V ringu se už nejedná o přátelský souboj, ale o skutečný tvrdý boj. A za vším stojí žena. Snímek je živý a vtipný, což je hlavní devízou. Jedná se tak trochu o netradiční sportovní film, kde se Antonio Banderas a Woody Harrelson dokonale vyřádili. První polovina příběhu sleduje jejich cestu, kde rekapitulují svůj život a vyjasňují si určité věci. Druhá už přípravy a zápas, který není zase až tak špatný. Ani Mike Tyson se nestačí divit. Snímek stojí svojí kvalitou za uvážení. Nic podobného tu dosud nebylo.(30.7.2014)

Lákali mě na tomto filmu hlavně dva ústřední herci a ty byli dobří jako skoro vždy,ale kdo čeká nějaký film o boxu kde se pořád jen boxuje tak si dost minut počká.z počátku nebo spíš skoro tři čtvrtiny se film odehrává v autě a je to tak trochu styl road movie,ale závěrečné minuty to vynahradí právě i těm kdo čekali hlavně souboj vah.Jinak je to taková oddechovka,kde nic hlubšího nečekejte a co se týče například akce tak ten závěrečný souboj stojí za to.Plus se tu mihnou na pár minut tváře jako je například Kevin Kostner :-) Takže za mě 65% a tři hvězdy.(2.10.2014)

Tak trošku zklamaní - na road movie typu někam jedeme a tam se popereme mi ke štěstí opravdu nestačí. Trochu to žehlí závěrečná bitka, okořeněná sem tam originálním nápadem ale na celej film to je sakra málo a ani takový koně jako sou Banderas a Harrelson to neutáhnou i když je z kozlíku povzbuzuje Sizemore a Lucy Liu...Asi(24.1.2003)

Je to docela zajímavý film, samozdřejmě to má fůru chyb a nepřesností a taky třeba jízda autem je docela nudná, až na určité části (Lucy Liu). Taky souboj byl zmatený a trošku ujetý. Ale uznávám, že jsem se bavil celou dobu, někdy sice více, někdy zase méně, ale všechno to dorovnává ten překrásný mustang. Určitě nelituju, že jsem se na tento film podíval, ale na druhou stranu neplánuju, že bych se na to v nejbližší době díval znovu.(9.3.2012)

"Když ti někdo vrazí něco do zadku, nepotřebuješ celej rok na to, abys zjistil, že ti to nesedí." Slovní přestřelky mezi bývalými boxerskými skoromistry světa, bývalými partnery bad girl Grace, podepisovači nevýhodných smluv a ruletovými "mágy", mne bavily. To však bylo v podstatě všechno, protože cesta zvrásněnou krajinou trvala na můj vkus moc dlouho, sex s nadrženou Liou příliš krátce a těch přibližně deset počítání při jednom zápase na mě bylo trošku moc.(20.4.2016)

• - Natáčelo se v amerických státech Kalifornie a Nevada a v Chorvatsku na ostrově Hvar. (Terva)

• - Vinc (Woody Harrelson) dostává v zápase několik ostrých ran, což mu způsobí typický boxerský otok oka, kvůli kterému jej nemůže otevřít. V dalších záběrech má však oko opět v pořádku. (KucC)

• - Pro svoji postavu Vince Boudreaua čerpal Woody Harrelson inspiraci od skutečné postavy světa profesionálního boxu portorikánsko-americké národnosti Angela Manfredyho. (Conspi)