Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Cesar a Vince jsou vysloužilí boxeři a nejlepší přátelé. Osud im přihrál šanci pořádně si vydělat, má to ale háček - musí do Las Vegas. Nabídne se jim Grace, současná Cesarova a bývalá Vinceova přítelkyně, která je sveze svým autem. Cestu do města hazardu a boxu ale zkomplikuje sexuálně neukojená stopařka, před kterou si není jistý žádný z mužů, ba ani Grace. V nečekaných komických situacích vyjde na povrch mnohé, třeba že Cesar byl rok homosexuálem, a kdysi už ve Vegas boxoval. Konflikt mezi kamarády se nakonec změní v souboj o to, kdo získá Grace. Podaří sa jim vůbec dorazit na zápas v plném zdraví? A kdo z nich nakonec zvítězí? (SPI Film)

(více)

Recenze (46)

J. T. Kirk 

všechny recenze uživatele

Je to docela zajímavý film, samozdřejmě to má fůru chyb a nepřesností a taky třeba jízda autem je docela nudná, až na určité části (Lucy Liu). Taky souboj byl zmatený a trošku ujetý. Ale uznávám, že jsem se bavil celou dobu, někdy sice více, někdy zase méně, ale všechno to dorovnává ten překrásný mustang. Určitě nelituju, že jsem se na tento film podíval, ale na druhou stranu neplánuju, že bych se na to v nejbližší době díval znovu. ()

Deimos 

všechny recenze uživatele

DVD/// Obsazení 6/10 Děj 5/10 Hudba 6/10 Efekty 4/10/// +Lucy Liu, Antonio Banderas a Woody Harrelson, závěrečný box a hudba u tohoto souboje -část ve které jedou na zápas (asi 3/4 filmu) je veskrze podprůměrná a hodně utahaná/// Čekal bych víc sportovní drama než komedii. Ve finále je to mezi těmito žánry někde uprostřed, možná je to pořád ještě víc komedie. Ovšem tato část mě moc nebavila a zachránili ji jen herci a několikaminutový vstup Luci Liu. Přesto cca 80 minut utečně jako voda a vy se dostanete na zápas. (možný spoiler-> Na finále, které opravdu stojí za to: před velkým zápasem nastoupí dva téměř zapomenutí boxeři na předzápas. Téměř nikdo jim při vstupu nefandí, netleská, nikoho moc nezajímají. Přitom předvedou takový výkon, který je nejen pozoruhodný pro díváky v sále, ale i pro diváky u obrazovek, odehrají všech 10 kol a přitom následující velký zápas bude trvat jen 52 vteřin. Prostě tleskám. Nebýt však tohoto finále, film by přepadl přes pásku do vod podprůměru./// Celkem 51%/// ()

Reklama

DEXTER099 

všechny recenze uživatele

Lákali mě na tomto filmu hlavně dva ústřední herci a ty byli dobří jako skoro vždy,ale kdo čeká nějaký film o boxu kde se pořád jen boxuje tak si dost minut počká.z počátku nebo spíš skoro tři čtvrtiny se film odehrává v autě a je to tak trochu styl road movie,ale závěrečné minuty to vynahradí právě i těm kdo čekali hlavně souboj vah.Jinak je to taková oddechovka,kde nic hlubšího nečekejte a co se týče například akce tak ten závěrečný souboj stojí za to.Plus se tu mihnou na pár minut tváře jako je například Kevin Kostner :-) Takže za mě 65% a tři hvězdy. ()

Skalda 

všechny recenze uživatele

Tak trošku zklamaní - na road movie typu někam jedeme a tam se popereme mi ke štěstí opravdu nestačí. Trochu to žehlí závěrečná bitka, okořeněná sem tam originálním nápadem ale na celej film to je sakra málo a ani takový koně jako sou Banderas a Harrelson to neutáhnou i když je z kozlíku povzbuzuje Sizemore a Lucy Liu...Asi ()

aLPaC 

všechny recenze uživatele

Obě, první komediální road movie část i druhá sportovní část, mě nadchly. Nevím, proč je zdejší hodnocení tak špatné. První část nám vykreslí charaktery hlavních hrdinů a jejich bývalé přítelkyně. Woody i Antonio jsou sympatičtí, Woody hláškuje jako vždycky a s vyholenou hlavnou a namakaným břichem mu to sedí. Mám toho týpka zkrátka rád, ať už pro jeho životní postoje, tak pro jeho chování, které je mi dost blízké. Boxerská část je natočená taktéž dobře (Rocky by mohl závidět). Více se mi zde líbí Woody, který vypadá, jako by se boxem živil celý život. Opravdu, ty pohyby jsou na jedničku. Také zde zaujme cameo řady hollywoodských a boxerských celebrit (včetně Tysona). Celý mač sice vyvrcholí tak, jak jsem čekal, nicméně na výsledném dojmu nic neměním. ()

Galerie (11)

Zajímavosti (5)

  • Ve finálním zápase se Vincovi (Woody Harrelson) podstatně mění množství krve na tváři. (KucC)
  • Pro svoji postavu Vince Boudreaua čerpal Woody Harrelson inspiraci od skutečné postavy světa profesionálního boxu portorikánsko-americké národnosti Angela Manfredyho. (Conspi)
  • Natáčelo se v amerických státech Kalifornie a Nevada a v Chorvatsku na ostrově Hvar. (Terva)

Reklama

Reklama