50 States of Fright

USA, 2020, 2 h 26 min (Minutáž: 5–10 min)

Série(2) / Epizody(24)

Séria desivých a strašidelných príbehov založených na mestských legendách z rôznych miest Spojených štátov. (ShortyIC)

Recenze uživatele Flopik k tomuto seriálu (2)

50 States of Fright (2020)

Z 5 príbehov ma bavili tri. Hneď prvý bol za mňa výborný , Travisa mám rád a koniec sa mi páčil. Rozhodne najlepší príbeh bol Minnesota, to by som si vedel predstaviť aj ako celovečerný film. No a posledný až na ten odfláknutý koniec ma tiež bavil a mal výbornú atmosféru. Seriál doporučujem , nakoľko vám to zaberie hodinku a pol, síce sa báť nebudete ale pozerá sa nato dobre a na zabitie nudy ako stvorené. ()

Season 2 (2020) (S02)

Druhá séria podobne ako prvá ostala ako čistý priemer. V tomto prípade ani jeden príbeh nebol vyložené zlý (možno ten posledný bol odfláknutý) avšak ani jeden nevyčnieval. Všetky boli duchariny takže pre mňa ako stvorené, bohužiaľ nič strašidelné.Prvý s Taissou kde utiekla smrti , ide opraviť vežu a pri tom ju straší duch minulosti, pekná maska ale málo strašenia. Druhý asi najzaujímavejší o schodoch na cintoríne ktoré vedú do vášho osobného pekla. Tiež však chýbalo lepšie strašenie. Tretí vykráda Shining, traja teenage sú v tom hoteli, ktorý normálne funguje a má ževraj "kamarátskych" duchov. Oni sa však správajú zle tak dostanú čo si zaslúžia. Masky nula bodov ale pozeralo sa nato dobre. No a štvrtý, rodinka sa nasťahuje do domu, je tam mŕtve dievčatko a vidíme strašne smiešnu smrť gaučom. Škoda že to tak odflákli. Pozerá sa nato všetko však dobre a 3* sú asi adekvátne. ()