Nastala chyba při přehrávání videa.
 • agentmiky
  ***

  Čekal jsem asi více, když se tohoto projektu ujal sám mistr řemesla Sam Raimi. Z hlediska seriálové produkce to vyloženě nepropadlo, ale má to dost much. Musím ocenit technickou stránku, tam se nedá nic moc vytknout, působí to jako celovečerní film. Ale příběhy z Kansasu a z Floridy mě vyloženě zklamaly, nepřišly mi ničím zajímavé. Seriál zachránila epizoda z Minnesoty, ta oplývala slušným nábojem, drsnými momentkami a i překvapivým finále. Jinak suma sumárum, pokud seriál minete, tak se asi svět nezboří. Za mě dávám 60 %(24.8.2020)

 • LIVINGDEAD
  ***

  Kromě posledního sračkoidního příběhu, ostatní byly v pohodě - 60%. Škoda, že příběhy nebyly delší :-((15.7.2020)

 • Flopik
  ***

  Z 5 príbehov ma bavili tri. Hneď prvý bol za mňa výborný , Travisa mám rád a koniec sa mi páčil. Rozhodne najlepší príbeh bol Minnesota, to by som si vedel predstaviť aj ako celovečerný film. No a posledný až na ten odfláknutý koniec ma tiež bavil a mal výbornú atmosféru. Seriál doporučujem , nakoľko vám to zaberie hodinku a pol, síce sa báť nebudete ale pozerá sa nato dobre a na zabitie nudy ako stvorené.(6.9.2020)

 • EvilPhoEniX
  ***

  Tohle rozhodně stojí za pozornost. Jediným mínusem je pro mne tedy délka jednotlivých příběhů, což je nějakých 5 až 10 minut a přišlo mi otravné 14x stahovat titulky a 14x zapínat znova přehrávač, ale nová streamovací stanice Quibi je hold na tyhle jednohubky zaměřená. Celý seriál má dohromady nějakých 95 minut a zaměřuje se na urban legendy z různých států z USA a také se na tomhle podílel Sam Raimi. Plusem je že žádný z příběhů není podrůměr a všechny balancují mezi lepším průměrem až nadprůměrem. Technicky jsou natočeny slušně a spíš než děsivé jsou krvavé a hlavně se většinou opírají i o zajímavé témata. Líbill se mi Oregon, kde došlo na taxidermi se Sasquatchem a největší highlight je Minnesota, kde bratrstvo je podstoupeno rituálu. Což patřilo k nejbrutálnější povídce. Sympatický je i Michigan o zlaté ruce. Průměrem je Kansas o podivném motouzovém kruhu, který vcucuje obyvatelstvo a také Florida, kde šlo o satanismus. Celkově vzato fajn podívaná, ale bral bych to raději vcelku než na 14x. Příběh***, Akce>Ne, Humor>Ne, Násilí***, Zábavnost****, Hudba***, Vizuál****, Atmosféra***, Napětí***. 6.5/10.(22.8.2020)

 • *CARNIFEX*
  ****

  Celkom nerozumiem forme spracovania, prečo sú krátke poviedky, rozmenené ešte viac na drobné, nuž ale keď to inak nešlo, musíme to akceptovať. Každopádne, mne sa “50 States of Fright” veľmi pozdáva. Príbehy sú originálne, spracovanie ke kvalitné, fanúšik hororu by nemusel byť skúpy pri hodnotení. Lepší priemer ..(3.9.2020)