Já, ty, oni

Alex Pavlovic

Gilberto Gil

Flávio R. Tambellini
  • swamp

Takové brazilské nic.. Primární nápad není nejhorší, dala by se z toho vystavět docela slušná komedie, ovšem to by musel existovat alespoň nějaký scénář a režisér by nesměl být tak nesmělý.. a hlavní hrdinka by nesměla být tak ošklivá nesympatická kráva.(9.8.2011)

• sona123

Kristepane, to bylo fakt hrozný! Nuda, nuda, nuda! Hlavní hrdinka se protlouká životem a při tom rodí děti. Vyprahlá krajina, minimum dialogů, věci dějící se jen tak mimochodem, přijímané s poklidem. Žádné dráma. Herečka sympatická. Jen proto, že to dávali na dvojce a je to z Brazilie, se z toho teda určitě nezblázním.(27.11.2010)

Prostě jiný film. Nepřišlo mi, že Darlene hledala lásku- doslova se „vrhla“ na každého chlapa, který se jen mihnul okolo samoty, kde žila s manželem (který ale neuměl dělat děti) a taky jí po každém jeden syn zůstal. Moc se mi líbila postava Zuzinhy, naopak manžela bych hnala holí. Závěr filmu jen potvrdil absurditu celku- a mně se líbil. --- "Roky po mě chceš dítě a když ho máš, najednou se mračíš?" "Já ale nechtěl tak černý." :)(8.7.2010)

Rozpočet $1,9miliónaTržby USA $323,923Tržby Celosvetovo $2,520,000(25.11.2009)

• Houdini

Křišťálový glóbus(11.5.2007)