Reklama

Reklama

Epizody(8)

Obsahy(1)

Zulema a Macarena spolu už dva roky úspěšně loupí, kde se dá. Teď přiberou do party další čtyři ženy a pokusí se na rodinné svatbě okrást narkobarona o klenot za miliony. (Netflix)

Recenze (18)

Aleix 

všechny recenze uživatele

Zulema si tuto sérku zabrala výsostně pro sebe. Rozjezd byl trochu slabší ,viz loupež na svatbě ,potom se nám obrátky začaly lépe roztáčet. Pokud někdo pořád srovnává Vis a Vis s Orange is a new black ,tak je docela vedle. Minimálně v hereckých výkonech a jisté evropské zatím necenzurované syrovosti. Důstojné rozloučení se seriálem ,dále již nemá co nabídnout a doufám ,že nebude dále natahován. ()

ledzepfan 

všechny recenze uživatele

Podle pomrknutí z finále Vis a vis jsem čekal, že El oasis bude totální zhovadilost.. Jasný, je to sice v zásadě postradatelný ocásek, ale kupodivu je to taky poměrně zábavná jednohubka.. Tím, že se děj drží většinu času v areálu zapadlého hotelu -zásadně spjatého s největším záporákem původních sérií- se daří držet události na uzdě a příběh tak působí relativně uceleně.. Alespoň na skok se naposledy přijde rozloučit většina zásadního obsazení původního seriálu a ve finále to celé působí jako vlastně docela důstojná (doufám, že už definitivní) tečka. ()

Reklama

WayDott 

všechny recenze uživatele

Zulema a Macarena se nakonec z vězení dostaly a úspěšně loupí a ukrývají se před zákonem. Macarena má ale tohoto životního stylu už dost a chce se "usadit". Zulema jí přemluví k poslední loupežné akci, vše má do detailu naplánované. Ale ne vše dopadne tak jak si holky naplánovaly a opět se jejich životy obrací vzhůru nohama a začíná boj o přežití. O proti předchozím sériím už pro mě nemá tato série takovou šťávu jako ve věznici. Hlavně mi k sobě nejde dvojice Zulema-Macarena. Celou dobu se jedna druhou snažila oddělat a ted toto... ()

playboxguest 

všechny recenze uživatele

Přesně jak mi to znělo z popisku "Zulema a Maca se vydávají ukrást diamanty". Přesně tak blbé to je. Béčkovina ve zručnejší režii alá Besson. Poslední dva díly se vytáhly nějakou tou gradací a přestřelkou za zrdcadly (kde mi mimochodem scény rozmluvy matky s retardovaným synem zase děsně evokovaly Trierovo Království s dvojicí v prádelně). Snaha předvést solidní akční lupičskou sérii tak vyšla jen částečně. Odkazy na světovou kinematografii, ať už tam jsou úmyslně a vědomě nebo ne, jsou fajn, ale upřímně, o kolik by klesl (nebo stoupl) zájem, pokud by tvůrci přinesly nové hrdinky namísto zapůjčení si již existujících... 50% ()

FIAT 500 

všechny recenze uživatele

Myslím docela důstojné zakončení nadprůměrného vězeňského seriálu Vis a vis. Není to zcela dokonalé, místy poněkud zmatené a přesně nevědíce, co vlastně divákovi sdělit. Přesto nadprůměrné a jsem rád, že jsme se samostatného příběhu Zulemy a Macareny ve stylu "co bylo po několika letech" (ačkoliv časová posloupnost byla občas poněkud nečitelná) dočkal. Velmi potěšila camea starých známých z věznice, škoda, že se nakonec neobjeví i Kudrnka a Fabio (chvíli jsem si myslel, že to on nakonec bude otcem dítěte, leč tato otázka asi zůstane skrytá a na domyšlení každého, s kým Maca počala). Hlavní padouch poměrně dobrý, ale Zulema by potřebovala lepšího protivníka. Á propos Zulema, teda Najwa Nimri, je tady výborná a často si krade scény vlastně pro sebe. Čekal jsem to upřímně mnohem horší, podle traileru, takže jak říkám, za mně více než důstojné zakončení příběhu - dějové linky hlavních postav skončily jak měly, to je pro mně hlavní. Nějaké to uklouznutí v průběhu se dá odpustit, zase tolik jich nakonec není a během osmi epizod se objeví i některé moc vymazlené scény... Celkově čtyři oriony, když jsem je nasolil originálu, u spin-offu nemůžu jinak. A díky Netflixu, že si to můžu pustit i v Česku, teď prosím přidejte další sezony ruského Mazhora, díky. ()

Galerie (18)

Reklama

Reklama