Reklama

Reklama

Epizody(8)

Obsahy(1)

Zulema a Macarena spolu už dva roky úspěšně loupí, kde se dá. Teď přiberou do party další čtyři ženy a pokusí se na rodinné svatbě okrást narkobarona o klenot za miliony. (Netflix)

Recenze (17)

ledzepfan 

všechny recenze uživatele

Podle pomrknutí z finále Vis a vis jsem čekal, že El oasis bude totální zhovadilost.. Jasný, je to sice v zásadě postradatelný ocásek, ale kupodivu je to taky poměrně zábavná jednohubka.. Tím, že se děj drží většinu času v areálu zapadlého hotelu -zásadně spjatého s největším záporákem původních sérií- se daří držet události na uzdě a příběh tak působí relativně uceleně.. Alespoň na skok se naposledy přijde rozloučit většina zásadního obsazení původního seriálu a ve finále to celé působí jako vlastně docela důstojná (doufám, že už definitivní) tečka. ()

Aleix 

všechny recenze uživatele

Zulema si tuto sérku zabrala výsostně pro sebe. Rozjezd byl trochu slabší ,viz loupež na svatbě ,potom se nám obrátky začaly lépe roztáčet. Pokud někdo pořád srovnává Vis a Vis s Orange is a new black ,tak je docela vedle. Minimálně v hereckých výkonech a jisté evropské zatím necenzurované syrovosti. Důstojné rozloučení se seriálem ,dále již nemá co nabídnout a doufám ,že nebude dále natahován. ()

Reklama

Vera2613 

všechny recenze uživatele

Malo to svoje chyby a nedostatky, no aj tak sa mi to veľmi páčilo a bola som spokojná. Maca a Zulema boli od začiatku moje obľúbené postavy a taktiež ich vývin sa mi veľmi páčil. Priznám sa, že som si na konci aj poplakala. Možno som len citlivka haha. Každopádne tieto kriminálničky mi budú veľmi chýbať a určite na ne len tak ľahko nezabudnem. A nakoniec Najwa Nimri je top. ()

playboxguest 

všechny recenze uživatele

Přesně jak mi to znělo z popisku "Zulema a Maca se vydávají ukrást diamanty". Přesně tak blbé to je. Béčkovina ve zručnejší režii alá Besson. Poslední dva díly se vytáhly nějakou tou gradací a přestřelkou za zrdcadly (kde mi mimochodem scény rozmluvy matky s retardovaným synem zase děsně evokovaly Trierovo Království s dvojicí v prádelně). Snaha předvést solidní akční lupičskou sérii tak vyšla jen částečně. Odkazy na světovou kinematografii, ať už tam jsou úmyslně a vědomě nebo ne, jsou fajn, ale upřímně, o kolik by klesl (nebo stoupl) zájem, pokud by tvůrci přinesly nové hrdinky namísto zapůjčení si již existujících... 50% ()

WayDott 

všechny recenze uživatele

Zulema a Macarena se nakonec z vězení dostaly a úspěšně loupí a ukrývají se před zákonem. Macarena má ale tohoto životního stylu už dost a chce se "usadit". Zulema jí přemluví k poslední loupežné akci, vše má do detailu naplánované. Ale ne vše dopadne tak jak si holky naplánovaly a opět se jejich životy obrací vzhůru nohama a začíná boj o přežití. O proti předchozím sériím už pro mě nemá tato série takovou šťávu jako ve věznici. Hlavně mi k sobě nejde dvojice Zulema-Macarena. Celou dobu se jedna druhou snažila oddělat a ted toto... ()

Galerie (18)

Reklama

Reklama