Reklama

Reklama

90 minut do smrti

  • USA Castle Falls
Trailer

Soupeřící gangy hledají miliony dolarů ukrytých v luxusním kondominiu, které má však záhy být srovnáno se zemí. Musejí se vypořádat se správcem, který peníze našel jako první. (Filmbox)

Videa (1)

Trailer

Recenze (35)

Jara.Cimrman.jr 

všechny recenze uživatele

"Já že mám plán? Tak daleko nejsem." A tohle mělo scénář? Nikoli. Tak daleko autor není. On jen poslal dva jednotlivce a jedno družstvo pro hromadu peněz do baráku, kterej brzy hapá. Však oni to nějak uhrajou. Já jim teda snahu nemůžu upřít. Jenže vidět mýho oblíbenýho Scotta, jak si neustále nahazuje rameno, a legendu Dolpha, jak se zadejchává při chůzi po schodech, tak to jsem fakt nemusel. Na druhou stranu se mi dostalo poučení, že černí zmrdi jsou ve věznici hodnější než bílí zmrdi. A to jsem taky nepotřeboval vědět. ()

Wacoslav1 

všechny recenze uživatele

Divnej film a úměrně tomu bude divný i moje hodnocení, protože když se v akčním filmu začne něco zásadního dít půl hodiny před koncem tak je to špatně. První půlka je nefunkční a až moc seriozně podaný drama který ale vynahradí půlka druhá která se pro změnu zvrtne v regulérní akční parodii. Záporáci působí jako parta bezďáků co se navíc chovají jako totální kreténi a v klidu se postřílí mezi sebou. Chemie mezi Scottem a Dolphem jakž takž ok, ale čekal jsem víc. I přesto dám pobavených 65% ()

Reklama

JASON_X 

všechny recenze uživatele

Zábavná záležitost. Většinu času jsem se chechtal, neb stupidita děje, dialogů i amatérština "hereckých výkonů" jsou přímo smrtící. Film obsahuje minimálně pět kurevsky velkých WTF momentů (většinou souvisejících s "logikou" v jednání postav), jedno klišé se vrší na druhé, obsah rozhovorů vám nemilosrdně požírá mozkové buňky (scénáristu tipuju na prodělanou frontální lobotomii) a po celou dobu ještě trnete, že potácející se a dýchavičný Dolfi dostane každou chvíli infarkt. K dobru lze filmu přičíst snad jen to, že "bojové scény" (eufemismus pro hloupé a choreograficky mizerné rvačky) jsou natáčeny beze střihu a zrychlení, takže sice vypadají hrozně, ale působí aspoň jakž takž realisticky. Za telenovelický epilog s tlustou mexickou rodinou a Adkinsovou Aljaškou jsou i ty moje dvě hvězdy až příliš milosrdné. ()

mzss1 

všechny recenze uživatele

[35%] Lundgren si po čase opět zkusil režii. A jak to dopadlo? Já říkám, že bídně. Určitě se ale v dnešní době najdou horší béčka, céčka nebo ztka s Willisem apod., ale furt je to ztráta času. V jeho režii si tu Dolph i sám zahrál spolu s mým velkým oblíbencem – Scott Adkins! Dějově je to přímočará slátanina, takže to komentovat nebudu. Prostředí, resp. 90% děje ve skoro zřícené nemocnici, která se chystá každým okamžikem na demolici, bych asi taky moc nekritizoval, holt rozpočty jsou u těchto současných videofilmů extrémně nízké. Film se teda rozbíhá děsně pomalu. V úvodu tu máme takový rádoby trénink bojového umění, kdy nám tu Scott předvede pár svých kopů, ale přijde mi to takové slabé, bez větší dynamiky, ale bylo to jen takové cvičení, tak ok. Minuty se vlečou a pořádná akce začne až někdy po cca 50 minutě snímku.  Zločinecký tým, který prahne po penězích je dost amatérský, až trapný, ale párkrát jsem se pousmál. Třeba když hodně střelím vedle, tak takový film Masakr na střední škole byl neskutečně zábavný, jak byl záporáky ujetý. Jenže tam si nikdo na nic nehrál. Zde mi to prostě se Scottem nepasuje. 2 možná 3 vtipné scénky tu jsou, to zase joo. No a když už přejdu k té AKCI, na kterou jsem se marně těšil skoro hodinu sledování filmu, tak jsem spíše zklamán. Adkins tu své bojové dovednosti téměř využije, ale působí to tak uměle, bez dynamiky, Scott rozdá tolik úderů a snad žádný není ani cítit. To se Lundgrenovi režijně fakt nepovedlo. Je tu jedna scéna, kdy Adkins dá jedné záporačce hlavičku a další dva protivníky rychle zneškodní a ihned pláchne z okna a to už působilo fakt komediálně. Chemie mezi Dolphem a Scottem tu snad ani není, já nevím. Jejich souboj byl docela dobrý – myslím tím jen to, že se oba střetli, jinak to bylo samozřejmě technicky fušeřina. I ty výstřely zbraní působily divně, lacině. Lundgren mě herecky už přestává bavit, Adkins je dobrý na bitky, ale zde to holt nešlo. Já nevím, asi jsem se v necelých 30 letech stal kverulantem, ale nemůžu si pomoci. Úplná sračka to není, ale spíš mě pobavilo pár retardovaných scén, než ty souboje, což je docela smutné. ()

Shakers 

všechny recenze uživatele

Dolf si po dlhej dobe niečo zrežíroval a seba hovorím, že je to jeho asi najlepší režijný kúsok. Na palubu zavolal aj mlatičku Scotta Adkinsa a seba trošku degradoval do vedľajšej úlohy, čo je nakoniec aj dobré, pretože Dolf je už trošku s formy. Každopádne príbeh o peniazoch, ktoré okrem Lundgrena a Adkinsa chce aj tretia strana a všetci sa naraz stretnú v budove, ktoré ma čoskoro vybuchnúť je celkom zaujímavý. Akčná stránka taký premiér, ale bavilo ma to pobehovanie po niekoľko poschodovej budove a hra na schovávačku. Je to celkom krátke, rýchlo to plynie, dobre sa fandí hlavným postavám a moc ma to nenudilo, užil som si aj bitku medzi Scottom a Dolfom, ktorá tu je ako čerešnička na torte. 60% - 3* ()

Galerie (14)

Zajímavosti (5)

  • Natáčanie začalo 18. marca 2020 a trvalo pol dňa. Oddelenie verejného zdravotníctva v štáte Alabama ho pozastavilo z dôvodu lockdownu súvisiaceho so šírením ochorenia Covid-19. Natáčanie bolo obnovené 28. októbra 2020 a trvalo do 21. novembra 2020. (m.a.t.o.)

Reklama

Reklama