Doktor Elliot se chce za každou cenu zbavit svojí ženy, a tak neváhá využít svojí pacientku Ninu, která se u něj léčí kvůli psychickým problémům. Proto ji za pomocí drog zmanipuluje, aby odpornou vraždu spáchala a zanechá důkazy, které by policii dovedli přímo k ní. Nina se dostává do spárů smrtících intrik, ze kterých se jen tak nedostane. (topr harley)

pornogrind

The Devil Bat(1940) Jean Yarbrough s Belou Lugosim byla celkem zábavná jednohubka. Tohle už bylo celkem zbytečný pokračování. Kdyby nevzniklo nic by se nestalo. Hodně slabý 2hvězdy. ()

Campbell

Původní film s Lugosim bylo parádní překvapení které mě neuvěřitelně bavilo. No a ted je na řadě pokračování které mě ale zklamalo maximálním způsobem, nechápu jak z parádního prvního dílu mohla vzniknout tahle nudná blbost. Ještě ted jsem naštvanej. Začnu s pár pozitivama kterých je ale dost málo. A to krásná hlavní herečka která i jakž takž hrála. A ze začátku celkem pěknou atmosféra. No a ted to negativní atmosféra po pár minutách to padne a začne šílená nuda kde se neustále jen kecá a nic jiného se neděje. Navíc netopíří scény jsou v pozadí. Což mě naštvalo nejvíce. Bohužel tohle pokračování se mi nelíbilo. Ale ty 2* dám. Film spíše zklamal než aby to byl vyloženě špatnej film. ()