• Španělsko

Llorenç Miquel

Kostýmy:

Catou Verdier
  • MM_Ramone

Videl som už mnoho filmov o nebezpečných, vraždiacích pavúkoch. Väčšinou sa jednalo o nízkorozpočtové, béčkové horrory. Hlúpe scénare, mizerné filmové triky a veľmi slabí herci. Kvalita hlboko pod priemerom. Podobne je na tom aj snímok zo španielskej produkcie "Arachnid". Skupina dobrodruhov núdzovo pristane na izolovanom, exotickom ostrove uprostred mora. Ich lietadlo nie je schopné ďalšieho letu a satelitná vysielačka nefunguje. Všetko sa ešte viac skomplikuje, keď ich jedného po druhom začne likvidovať obrovský, zmutovaný, mimozemský pavúk. *(1.11.2016)

• Wade

Obálka a obsah mě přinutily koupit jsi dvd.Začátek není nejhorší a možná,že kdyby se celý film povedl stejně dal bych i tu hvězdu,ale to by se nemohla z filmu vyvinout taková ******.Herci ehm asi herci děs a hrůza,ale ani ostaní není vůbe pěkný celý film se moc nepovedl,protože podle mě má Arachnid zpackanej potenciál mohl z toho být zajímavý horor nebo Sci-fi takhle,ale neni ani jedno. 13%(29.1.2013)

• Deimos

DVD/// Obsazení 3/10 Děj 4/10 Hudba 6/10 Efekty 2/10/// +občas slušná atmosféra, sem tam nechutné scény -jako vždy logika, děj, dialogy, směšné efekty/// No trošku jsem se i bavil, vyloženě odpad to není, ale nesmíte to brát vážně. Jedná se totiž o další shit s přerostlím zvířátkem. Tentokrát to však zachraňuje hutná atmosféra. Jinak Chris Potter je fain, ale rád bych ho viděl v lepších filmech./// Celkem 38%///(16.10.2006)

• Vitason

Pro milovníky trashe se to rozjíždí zajímavě: špatné tiky, ufoni, pavouci. Ale místo toho, aby kolem vás režisér ovinul pavučinu vtipu a dobré atmosféry, tak vám vstříkne přímo do páteře jed v podobě totální stupidity a nudy. O dialozích se nedá prakticky mluvit. S vypnutým zvukem by film působil úplně stejně hloupě. Kdyby byl film alespoň stupidně zábavný, ale on je jen stupidně stupidní (Ha, tolikrát jsem to slovo v jedné větě snad ještě neviděl). Jediné, co tak alespoň občas pobaví jsou efekty, nic moc herci a docela slušná hudba. Když už se tvůrci vykašlali na komediální ladění, které by si podle mého takovýto námět zasloužil, tak je nutné zmínit se o nulové atmosféře. To už mě víc vyděsil pavouk, který včera zápasil s mouchou za mým oknem. Arachnid je film, u kterého může zaujmout snad jen hezký plakát.(9.9.2008)

• Lucasion

Pro mnohé automatický odpad, ale já to trošku vytáhnu nahoru. Ano, rozhodně jsem viděl horší filmy. Vtip je v tom, že tady jsem žádnou velkou zábavu ani masterpiece nečekal. Béčkový výlet do džungle, kde čeká obří pavouk. I když pavouk... No každopádně začátek je cgi odfláknutý. Souhlas. Zbytek chválím, že jsou modely. Alex Reid je docela hezká holka, i když jí asi jinde moc neuvidím. A příběh jako takový je bez jakéhokoliv překvapení či dramatu. Možná i mozku, uznávám. Ale opět, nečekal jsem nic a navíc už jsem film kdysi viděl. Vzpomínám, že na videokazetě bylo napsáno "Nevhodné pro osoby trpící arachnochobií". A vida, docela jsem to zvládnul. Možná skutečně zamrzí fakt, že pavouk vlastně není pavouk, ale mimozemšťan. Ale to jen tak na okraj. Myslím, že jsou tvůrci schopni vytvořit mnohem horší a nekoukatelnější filmy. Tohle jsem aspoň neměl potřebu vypnout. I když sám vím, že filmařiny tam je asi tolik, co by se vešlo za nehet. (25 %)(11.6.2019)

• - Když pavouk hrdiny zažene do hangáru, říkají, že zadní dvířka jsou zamčená a že se jimi nikam nedostanou. Později je však otevřou rukou bez jakéhokoliv zásahu. (Pepy)