Mat se zaplete do rvačky v klubu a jeho život je navždy poznamenán tím, že nedopatřením zabije jiného muže. Teď se ale po letech zdá, že štěstí je konečně zase na dosah. (Netflix)

Mamlas odpad!

Úplbě nezajímavý příběh, šnečí tempo, nedívatelná užvaněná nuda. Dokoukat první díl bylo utrpení, ačkoli 80% času jsem popřeskakoval. Další - ne, děkuji. Klasická netflixí továrna na nudu a zmar. (4%) ()

warrenur

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Uz niekolkokrat sa mi stalo, ze som sa nechal "spanielmi zlakat" a nakoniec to bola preplacana "telenovela". Tento kusok sa zatial javi uplne vsetkymi moznymi smermi. Prave to "klamanie telom" a vydavanie sa za "mystery" je zatial asi jeho najvacsim pozitivom. Ked totiz este divak nevie, na com presne je. To samotne vsak nestaci. Uvidime, s akou premisou tykajucou sa tych "zhod okolnosti" a nahod, tvorcovia pridu. Dufam, ze to nebude nejaka hlupost. Postavy a ich "mindfuck" su tiez rozprestrete strasne nasiroko. Vid, rodicia po mrtvom a samotna zienka. Byvali vazen a pracujuci na vyssom poste v "pravnickom" biznise mi tiez nepride uplne "v poho". Meh... ()

David.Darco

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Oriol Paulo vstupuje na pôdu seriálového formátu a teda dúfam aj do povedomia väčšieho množstva divákov. Viaceré postrehy by som chcel sformulovať až po zhliadnutí celého seriálu pre zatiaľ však pozitívne prekvapil veľmi rýchly počiatočný vývoj situácie. V podstate to, o čom som si myslel že seriál v plnom rozsahu bude sa vyriešilo behom 5 minútovej expozície. Paulovi zatiaľ formát seriálu sekne, má to tajomstvo, čo je hlavnou doménou jeho tvorby a prislúchajúceho žánru. ()