Lorena vyšetřuje údajnou sebevraždu řádové sestry v sirotčinci, kde sama vyrůstala. Přijde na to, že tahle jeptiška není tím, za koho se vydávala. (Netflix)

warrenur

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Ok, druha epizoda je rozhodne ucelenejsia a dava po kratkom uvode z detstva, aku taku predstavu o zivote novej postavy, utlej ambicioznej policajtke. Zvlastna smrt zeny v klastore, ktorej vysetrovanie rozsvieti kontrolky a v samotnom zavere zvedie dokopy s typkom zo zaverecnych minut prvej epizode v scene pri dverach. Spokojnost. Toto sa celkom podarilo. Hoci i tu obcas logika pokryvkava. ()

oasismanik

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

No jo, toto je kvalitka, celý čas rozmýšlam, či som náhodou nezapol omylom nejaký iný seriál v španielčine, pričom priame spojenie v provm časťou je až v posledných sekundách tejto epizody. Zatiaľ to vyzerá na veľmi kvalitnú prácu a veľmi sa teším na dalšie časti. ()

David.Darco

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Druhou epizódou spoznávame štruktúru Paulovho rozprávania a teda variácie pre zoznámenie sa s postavami v úvodných sekvenciách. Škoda že danú postavu a jej význam v rozohranom puzzle príbehu nesleduje konzistentnejšie. Aj napriek tomu ukazuje Paulo že jeho puzzle príbehom sekne seriálové šatstvo, v ktorom je priestor na dôkladnejšiu šachovú hru, priestor na sofistikovanejšiu a pomalšiu hru s divákom. Zatiaľ veľká spokojnosť. ()