Mat najme soukromou vyšetřovatelku Zoe, aby mu pomohla najít Olivii. Lorena se snaží přijít na to, co má Mat společného se smrtí záhadné jeptišky. (Netflix)

castor

Jeptiškou se nikdo nerodí a tahle Emma už vůbec ne. Teď leží v márnici s rozbitým obličejem a ambiciózní vyšetřovatelka Lorena Ortiz skládá vodítka vedoucí k nedávno propuštěnému trestanci. Protože právě Mateo ji měl před smrtí zavolat. Ten už ví, kde se nachází jeho milá Olivia. Snad se v tom poměrně spletitém příběhu plném zvratů, časových linií a náhod nezacucháme. Španělský režisér a scénárista Oriol Paulo se už nicméně ve slušné formě předvedl v případě (mile překombinovaného) thrilleru Contratiempo. ()

Anderton

Paulo to už rozbehol naplno a vlastne k tomu ani niet čo dodať. Ale ak by sme chceli hľadať logické nedostatky, ktoré sa pri podobnom puzzle princípe nevyhnutne vynárajú, tak je dosť s podivom, že sa slečna komisárka stále neopýtala na pani manželku. ()

Necrotongue

Tvůrci mají seriál evidentně pevně v rukou, jednotlivé epizody tak mají pevně stanovený úvod, což mě velmi baví; ani ve třetím dílu se nevytratila charakteristická atmosféra, jen bylo evidentní, že spolu se soukromým i policejním vyšetřováním nabral na tempu i samotný příběh. U něčeho takového se prostě nemůžu nudit. ()

Doomcourier

Tohle se opravdu povedlo! Parádní mysteriózní atmosféra, všechny postavy mají co nabídnout a příběh tak akorát spletitý. Hodinovou stopáž u seriálu moc nemusím, protože mě to většinou ke konci začíná lehce nudit, ale tahle epizoda je tak skvěle udělaná, že ta hodina utekla opravdu rychle. Zasloužených 5*. ()