Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Federální agenti neodvezou zatčenou Olivii do vězení, ale domů, kde s ní chce vrchní inspektor Teo uzavřít dohodu. Mat odletí do Marbelly. (Netflix)

Recenze (5)

warrenur 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Klasicka zapletka so sviniarom na strane "zakona". Nikdy to nie je inak a tak ma tato linia nechavala chladnym. Samotne "nahodne" stretnutie v zavere naopak potesilo. Letecka kontrola moc efektivna teda nebola...aspon teda odletova. Heh.... ()

castor 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

„Všichni máme tajemství!“ Dlouho makal ve zvláštním útvaru, ovšem nejen orální sex od mladého masa se mu zalíbil. Vyšetřoval důležitý případ, ovšem když tančíš s ďáblem... a brzy se stal démonickým číslem bez tváře. Olivia nemíří do vazby, ale k sobě domů. A tam to bude zajímavé. Kupí se nesrovnalosti a náhody (ostatně jak jsem čekal), přesto paradoxně šestou epizodu vnímám jako první vrchol série. Kravaťáci z Netflixu si opět mnou ruce, tentokrát naštěstí i my. ()

Reklama

Anderton 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Tak tu sa Paulo poriadne vytiahol, to sa týka ako réžie, tak scenára. Takto našľapanú epizódu budete hľadať v ľubovoľnom seriáli ako ihlu v kope sena. Identita čísla 27 je skutočne prekvapivá, aspoň mňa táto varianta doteraz nenapadla a som rád, že vopred príliš nešpekulujem. Dej ide dopredu míľovými krokmi, dočkáme sa aj viacerých akčných scén "v norme" a na konci uroníme slzu pri jednom stretnutí po dlhých rokoch. Ale nebude to stretnutie, ktoré sľubovala predchádzajúca epizóda. ()

Necrotongue 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Tvůrci se v šesté epizodě rozhodli otevřeně zahrát na akční strunu a najednou to jaksi nebylo ono. Střílelo se jako u Verdunu a i přes absenci prodloužených zásobníků se to obešlo bez nabíjení- s tím bych se ještě vyrovnal, ty podivnosti, jež provázely útěk obou hledaných, už na mě byly trochu moc. 4*- ()

Galerie (3)

Reklama

Reklama