poster

2002

 • anglický

  2002

Horor / Romantický / Komedie / Sci-Fi

Hong Kong, 2001, 94 min

Režie:

Wilson Yip

Kamera:

Hang-Sang Poon

Hudba:

Tommy Wai

Komentáře uživatelů k filmu (4)

 • T2

  Rozpočet $-miliónovTržby Celosvetovo $1,027,000(2.8.2010)

 • Shit
  ***

  Trošku tomu chybí kompaktnější příběh, větší zápletka a víc akce, takže sice občas jednotlivý scény baví, obzvlášť konec je skvělej, ale celkově mě to spíš nudilo. Wilson Yip umí rozhodně víc a stejnětak Nicholas Tse, kterej tu toho teda moc nepředved, ale vohoz měl Matrixovsky cool, to se musí nechat(22.7.2009)

 • Sysel_CZ
  ***

  Není to zlé, není to skvělé, je to podivné a svým způsobem zajímavé. Policista, který ma za parťáka ducha, se ve filmech přece jen nevídá každý den. Místy je akce na můj vkus trochu přetažená, ale celkově to za jedno či snad i dvě podívání určitě stojí. Nudit byste se neměli.(16.3.2007)

 • Vishnar
  ***

  Příjemná pohodová oddychovka od režiséra, od kterého mám rád jeho snímek Biozombie. Tentokrát se zase vrací do komediálního žánru, kde se setkáváme se zvláštním policejním oddělením 2002, které se zabývá vyřizováním si účtů s duchy. Je tu policista vidící duchy, pár parťáků duchů a nový adept na pomocníka. Do toho se ještě dva hlavní hrdinové zamilují (do docela pěkných slečen :) ) a pustí se do boje s hlavním záporákem Vodním duchem. Triky jsou průměrné, akční scény ne zas nějak extra dobré, ale jak jsem napsal, je to pohodovka, ke které se určitě ještě někdy vrátím.(22.12.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace