Půlnoční evangelium

Důstojníci a vlci (E02)

(epizoda)
  • USA Officers and Wolves

Na planetě obydlené klauňátky zaslechne Clancy, jak psosrna uvažuje o smrti, zatímco se schyluje k jatkám. V tomhle díle se objeví Anne Lamott a Raghu Markus. (Netflix)

Trevor

Toto je ešte väčší trash ako pozerať reláciu Štefana Hriba Pod Lampou...posledné strany v románe Jamesa Joycea Ulysses aspoň niečo dali aj keď boli poriadne chaotické ale toto človek musí vidieť aby...aby nepochopil. ()

honajz2

Vlastně stejné dojmy jako z pilotu z toho mám, jen klady a zápory jsou jiné. Vizuálně je to zajímavější, dějově je to o ničem, má to podmanivější atmosféru, ale k žádnému většímu filozofování opět nedošlo. Jen k dalšímu (krapet chaoticky působícímu) klábosení na téma smrt a co je po ní. Do toho něco z buddhismu a něco z křesťanství (takže zase New Age), nějaký ten osobní zážitek a humor, co se mi do toho moc nehodí, hlavně ta scéna na záchodě. Na konci to vítězoslavně dojde k tomu, k čemu vlastně dochází křesťanství. Jako ok, ale furt od toho čekám něco hlubšího a jestli se toho v příští epizodě nedočkám, asi tenhle seriál nechám být, protože s tvůrci a jejich hosty nejsem na úplně stejné vlně... V něčem jo, ale toho v čem ne je víc. 3* ()

muti

Dosť psycho kde sa oddelí zvuk od obrazu a potom sa znovu zlepi. Od popravy až po goo monster revolution na pozadí vojny much a klaunov. to je dosť outside the box dej, keď sa to tak vezme. Len škoda že kecaju o ničom, filozofické drísty. Chcelo by to ešte 5* text ()

• V scéne bitky medzi klaunami a bytosťami v plynových maskách má jedna z postáv bojujúcich proti klaunom meč, ktorý sa nápadne podobá na Scarlet Sword zo seriálu Čas na dobrodružství (2010–2018). (Circumscriptor)