The Night Stalker (TV film)

Horor

USA, 1972, 74 min

Komentáře uživatelů k TV filmu (3)

Prvý (alebo ak chcete pilotný) televízny film s reportérom KOLCHAKom. (14.1.2009)(14.1.2009)

Přestože si nemyslím, že ulice Las Vegas jsou tím pravým místem pro lov upíra, je THE NIGHT STALKER poměrně slušný strašidlelný film, který nenudí. Moxey možná mohl trochu víc zatlačit na pilu, ale v roce 1972 si toho asi ještě moc dovolit nemohl (teda pokud chtěl).(8.3.2008)

Carl Kolchak je můj nový oblíbený paranormální vyšetřovatel. A The Night Stalker má všechno, co poctivý horor potřebuje – klasické upíry, temné ulice, napínavou atmosféru, skvělou hudbu, scénář od Mathesona a samozřejmě perfektního hrdinu. Je to pulp, ale je to parádní pulp. Janos jako upír v moderním světě dělá zajímavé věci, Kolchak má své chyby, Las Vegas je dokonalé zasazení pro film s monstry a vyústění by klidně mohlo soupeřit s Horror of Dracula nebo Fright Night o top zakončení upířího hororu. Nemluvě o tom zvratu potom. Na pochmurné předdušičkové večery perfektní strašidelná podívaná.(16.10.2017)