Reklama

Reklama

Epizody(10)

Videa (1)

Recenze (4)

AdelleR 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Tenhle seriál řeší strašně důležitý věci. A je dobře, že se točí. Řeší neskutečně důležitá témata a to rovnou z několika úhlů pohledu, takže si každý může vybrat, jak to podle něj vyhovuje nejvíc. A řeší spoustu témat, která se ve filmech/seriálech pořád tolik neřeší. Má to svoje místo a ano, stále to je důležité jako předchozí série. Ale... nemůžu si pomoct, ale přijde mi, že se z toho prostě stala vztahovka. Na teen vztahový drama jsem asi už moc stará, nevím. Je to de facto kolotoč hádek a omluv, pořád dokolečka. Jistě, vztahy nefungují vždycky růžově a ne vše se vyřeší lusknutím prstu, ale tento způsob mi opravdu neseděl, poslední dvě epizody mě strašně vytáčely a konec to trochu pohřbil, to mě strašně mrzí. Love, Victor stále pracuje se stereotypy a boří je, jen aby pak přišel milostný trojúhelník, který tam je prostě jen proto, aby tam bylo drama, nic víc. Stále to je vtipné, dojemné i důležité, postavy si procházejí úžasným vývojem, má to dynamiku, ale první série mi prostě sedla víc. ()

emkon 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Mě se druhá série líbila mnohem víc, než ta první. Skvěle napsaný scénář. Mezilidské vztahy jsou zde vykresleny mnohem reálněji, a problémy se zde řeší přesně jako v reálném životě. Díky za druhou sérii a těším se na třetí. ()

Reklama

Hellierer 

všechny recenze uživatele

První série byla příjemnou oddychovkou. Druhá pak pokračuje tam, kde jsme minule skončili, přičemž se z toho stává čirá vztahovka, která ale funguje, jelikož zdejší postavy už jsou nesmazatelně nacpané ve vašem srdci, přičemž scénář do všech stran srší takovou tou hřejivou feel-good atmosférou, jíž vítám s otevřenou náručí. Jen ten závěr u Lake byl poněkud na sílu. ()

Petra321 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Wau.... druhá séria bola jednoducho úžasná. Postavy sa vyvinuli a ukázali svoj skutočný charakter. Ale ten koniec ma neskutočne dostal. Už teraz viem, že čakanie na tretiu sériu bude nekonečné a veľmi bolestivé... Ale takisto viem, že to bude stáť za to, pretože ja som v tíme Venji ()

Galerie (25)

Reklama

Reklama