Komentáře uživatele panki9922 k tomuto TV seriálu

• Jednotky vesmírného nasazení (TV seriál) (2020)

Na tento seriál som sa celkom tešil aj keď som nevedel, čo mám očakávať. Mená ako Carrel a Malkovich sú ale dostatočne silným lákadlom. Nemôžem povedať, že by bol Space Force vyslovene zlou TV show, je proste iba dosť nevýraznou. Pokusy o satyru používania zbraní, vojnových konfliktov, Trumpa, samotnej space force, vesmírneho súperenie atď. skôr nefungujú ako fungujú a to je škoda. Ďalej chce byť Space Force tak nejak rodinnou show ale to tiež nejako super nefunguje. Občas sa nájdu pekné momenty, trefné komenty a pár dobrých vtipov. Nič viac, nič menej. Neviem si predstaviť nejaké extrémne zlepšenie do ďalších dielov resp. sérii. Škoda.(2.6.2020)

• Lunární habitat (E04) (epizoda) (2020)

Dejová linka Steva Carella aspoň trochu zaujímavá aj v kontexte toho, ako muži veľmi často potláčajú svoje emócie a dusia ich v sebe, čo nikomu naokolo a hlavne im nepomáha. Forma akou bola ale táto myšlienka podaná nie je zďaleka využitá tak, aby dokázala diváka aj pobaviť, aj priviesť k nejakej sebareflexii. To, čo za zatiaľ dialo počas neprítomnosti generála Neirda bolo nechcene komické. Opäť nefunkčný pokus o satyru.(29.5.2020)

• Cvičení Space Flag (E05) (epizoda) (2020)

Extrémne slabá epizóda. Škoda mrhania talentu Johna Malkovicha. Tých zopár zaujímavých myšlienok ktoré sa v epizóde vyskytnú, prebije na plnej čiare veľmi slabý scenár, nezaujímavé postavy a nefunkčný humor. Totálne nezaujímavé. Obzvlášť postavy Noaha Emmericha a Bena Schwartza sú až detsky nahlúple. Pokus o satyru vojnového konfliktu alebo používania zbraní slabučký a nepodarený.(29.5.2020)

Doposiaľ najlepšia epizóda. Táto poloha Space Force sedí. Celá časť pôsobila uvoľnene a prirodzene. Nič svetoborné ale rozhodne je fajn vidieť aj nejaký ten posun vo vývoji postáv.(31.5.2020)