Komentáře uživatele rasistik k tomuto TV seriálu

Zo začiatku je to vtipné, plné narážok na Trumpa a vôbec celkovú situáciu v USA, akoby to ale vyčerpalo všetky vtipy zhruba v prvých dvoch epizódach; potom to už išlo prudko z kopca, akoby si tvorcovia povedali: „Poďme z toho urobiť drámu, ktorú nikto nečaká, a ktorá bude pôsobiť dosť trápnym a divným dojmom.“ Humor tu síce je aj naďalej, je však obmedzený na občasné výbuchy absurdností, nad väčšinou z nich som sa ani nezasmial. Steve Carell je tu navyše pomerne nezaujímavý, ak je tu nejaká postava, okolo ktorej je sústredený aký-taký kvalitný a nesilený humor, je to John Malkovich. Ku koncu, ako to prechádza do „Star Wars“, to je svojím spôsobom znovu vtipné, ale tieto vtipy proste prišli po príliš dlhej pauze v podobe prapodivnej rodinnej linky, akoby to už ani nepatrilo k tomu svižnému začiatku s narážkami na Twitter či šimpanzím astronautom. No, a na záver musím dodať ešte jeden smutný fakt: aj ten vzácny humor, ktorý tu je, je takmer celý založený na aktuálnej situácii, takže to rozhodne nebude nadčasová klasika, po ktorej by časom štekol čo i len pes. Ale kto vie... Možno zachvíľu víde séria, kde budú riešiť koronu a protesty za práva Černochov: „It's good to be black on the Moon.“(15.6.2020)

Svižná komédia, plná vtipných narážok na (nielen) politické dianie v (nielen) Spojených Štátoch. Relatívne krátka stopáž taktiež prispela k tomu, že som sa nenudil, nenarazil som prakticky na nijaké hluché miesta. No, uvidíme, ako sa to vyvinie...(7.6.2020)

Takúto uletenú vec som už dávnejšie nevidel.(8.6.2020)

O niečo slabšie než predošlá epizóda, ale stále to ujde.(9.6.2020)

Tento diel sa akoby snažil odovzdať aj trochu vážnejšie posolstvo no, nič extra od toho nečakajte. A aj humor v miestach, kde sa ho snažili tvorcovia napchať, zadrháva. Asi zatiaľ najslabšia epizóda.(9.6.2020)

Paródiam tentoraz neunikne Marťan ani historické bitky :-)(10.6.2020)

Nejak som nepochopil, čo na tejto epizóde malo byť vtipné. Skoro mám pocit, že im v prvých troch dieloch došli politické vtipy a teraz už nevedia, na čo sa zamerať. No, aspoň to bolo dosť krátke.(11.6.2020)

• Partnerská návštěva (E08) (epizoda) (2020)

Návšteva vo väzení úplne zbytočná, k-pop jazda vrcholne trápna. Jedine robotnícki astronauti boli dobrí, inak by som musel nemilosrdne napísať, že táto epizóda je bohapustá zmes trápnych a nezaujímavých vecí bez štipky humoru či čohokoľvek iného, čo by vzbudzovalo zaslúžený záujem.(12.6.2020)

O niečo lepšie než predošlé epizódy.(15.6.2020)

Niektoré scény zaujímavé, vtipné, dokonca som mal pocit, že sa to začína napravovať z tej nevýraznosti minulých epizód. Potom to ale nejako prestalo byť zaujímavé, a hoci záver vyzerá ako celkom dobrá zápletka do ďalšej série, ani neviem, či by som na ňu mal chuť - teda, ak by vôbec vyšla.(15.6.2020)