Reklama

Reklama

Jednotky vesmírného nasazení

(seriál)
  • USA Space Force
Trailer
Komedie
USA, (2020–2022), 8 h 44 min (Minutáž: 25–37 min)

Kamera:

Simon Chapman

Hrají:

Steve Carell, John Malkovich, Ben Schwartz, Diana Silvers, Tawny Newsome, Jimmy O. Yang, Don Lake, Lisa Kudrow, Owen Daniels, Hector Duran, Dan Bakkedahl (více)
(další profese)

VOD (1)

Série(2) / Epizody(17)

Obsahy(1)

Armádní generál se neochotně spojí s výstředním vědcem, aby společně připravili ke startu nový útvar americké armády: Vesmírné síly. (Netflix)

Videa (2)

Trailer

Recenze (121)

DaUr 

všechny recenze uživatele

1. série - 60 %. Hrstka geniálních momentů, které nezachrání celkovou plytkost a solidní zklamání ze slibného projektu tvůrců srdcovek jako jsou Parks & Rec a The Office, navíc v oblasti, které mě baví a zajímá. Potenciál pro případné další série tam je, nicméně bude stát trochu přemáhání se k této záležitosti vrátit. 2. série - 65 %. ()

maestrotatum 

všechny recenze uživatele

Jedného dňa charakterovo veľmi nízky človek so zlou a ryšavou prehadzovačkou povedal, že by chcel mať svoje Vesmírne sily, keď už sa námorníctvu či pechote tak darí ničiť iné krajiny... ale to je záležitosťou svetového mieru. Prečo by to však nemohol byť skvelý námet pre seriál ? Je a aj seriál sa vydaril. Diel od dielu je lepší. Dobrou voľbou bolo postaviť na čelo práve Michaela Scotta. Malkovich a Carell spolu príjemne ladia, humor nie je prehnaný ani silený. Všetko do seba pekne zapadá a v konečnej výslednici badateľne poznať zrelú lahkosť vtipu a irónie, ktoré musia ulachotiť snáď každému. [79%] ()

Reklama

zdenzo 

všechny recenze uživatele

VESMÍRNÁ HLAVA 22, KTERÁ KUPODIVU FUNGUJE Nejprve jsem se bál, trailer i poster vypadaly hrozivě. Carell mi také poslední dekádu nesedí. Ale příjemné překvapení. Jasně, místy úlety, ale výkony Malkovich - Carell jsou super a humor střílí do vlastních US řad politické korektnosti a stereotypizace přesně a i nadčasově (I am happy to be black on the moon...) Nenechte se odradit prvoplánovanými hodnoceními těch co nedokoukali. 3,7* ()

filmmovier 

všechny recenze uživatele

Z prvních dílů jsem byl otrávený přesně tak, jak jsem čekal - Space Force prostě není nic jiného, než trapná a veleprůměrná komedie spoléhající jen na debilní a trapné vtipy. Naštěstí jsem se rozhodl vytrvat, protože jsem uzřel potenciál. Koneckonců, dokoukal jsem i první sérii Avenue 5 a u ní jsem potenciál nenašel ani v dílu posledním. Tohle ale bylo lepší, než Avenue 5 - o dost. A líbily se mi narážky na Trumpa, hlavní postavy i obsazení a to, jak jsou do toho všichni zapálení a užívají si to. Kolem čtvrtého dílu se to ale začne nenápadně zlepšovat (jak po humorné, tak i po dějové stránce) a druhá polovina série už je jedna velká paráda, která mně, k mé velké radosti, nakonec docela pohltila. Takže ve výsledku jsem spokojen. Velice povedená satira, mnohem lepší, než Avenue 5 s parádním obsazením a hromadou skvělých nápadů se díl od dílu zlepšovala, takže o ty výsledné 4* ani nemusela moc bojovat, protože je má fakt zaslouženě. Samotného mně to překvapilo. Jen bych příště prosil víc Lisy Kudrow, což se mi ale, vzhledem k vývinu děje, nejspíš vyplní, takže nejen to je důvod, proč se na pokračování těším už teď. 70%. ()

Hollohlaway 

všechny recenze uživatele

Druhá série je bohužel výrazně slabší a působí skutečně dojmem nahonem splněné povinnosti. Jinak bych uvažoval o čtyřech hvězdách, protože zápletka mě vážně hodně bavila a Carell a Malkovich jsou vysloveně k sežrání. Místy to sice připomíná české Kosmo, ale humor funguje. Sice jsem se vysloveně neválel, ale je to tak sympaticky, cákle a fajn natočeno a postavy vážně bavily, že je škoda, že další série asi už nehrozí. ()

Galerie (328)

Zajímavosti (14)

  • Netflix získal ochrannú známku pre frázu "Space Force". (Weezy22)
  • Vesmírne jednotky USA v skutočnosti nemajú jednotný dizajn uniformy aký je použitý v seriáli. (Weezy22)

Související novinky

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů

02.01.2021

Nejoblíbenější uživatelé ČSFD se tradičně svěřují s osobními topkami 3 filmů (a seriálů), uvedenými v našich končinách (nebo kdekoliv jinde) v uplynulém roce, a od letoška jejich řady rozšiřují taky… (více)

Zemřel herec a komik Fred Willard

Zemřel herec a komik Fred Willard

16.05.2020

Ve věku 86 let zemřel legendární herec a komik Fred Willard, hvězda filmů režiséra Christophera Guesta Vichřice nebo Nejlepší show. Smrt oznámila manželka Guesta Jamie Lee Curtis. Willarda diváci… (více)

Reklama

Reklama