Nečekejte žádnou crazy komedii o packalech v uniformě. Hlavní hrdina není žádnej blbec, spíš takovej lehce potrhlej generál, kterej má už něco za sebou a má i svý vlastní problémy(žádný rodinný drama nečekejte, je to komedie) a celý seriál je o naplňování plánů SF a překonávání problémů a absurdních situací, který jim klade do cesty okolí. At už se jedná o nepřátelské mocnosti, spolupracovníky nebo i POTUS. Slabý místa jsou i tady, ale jinak hodnotím serial jako slušnej nadprůměr s vtipným humorem, který si dělá srandu jak ze současné situace tak se nebojí pouštět vtípky ani do vlastních řad. Můžete zaregistrovat i nějaký výroky současných osobností(E. Musk - Space is hard). Duo Carell-Malkovich super. Doufám, že bude pokračování.(31.5.2020)

Velmi dobré, na plnou to není, ale na 80% určitě. Vtipů je hodně, nejedná se ale většinou o klasický konverzační sitcom humor. Pokud máte jen minimální povědomí o americké historii a současnoti, tak o hodně vtipů přijdete, a asi vám to příjde nudné. Je dobré mít minimálně povědomí o tom kdo to je POTUS, FLOTUS, AOC... Jako pozitivum beru to, že je tu sice dost vtipů na Trumpa, ale seriál se nebojí strefovat i do míst kam by se v rámci dnešní korektnosti leckdo nevydal. Na sitcom působí tento seriál hodně draze, takže je předpoklad, že by mohli být další série.(6.6.2020)

1. série - 70 %. Hrstka geniálních momentů, které nezachrání celkovou plytkost a solidní zklamání ze slibného projektu tvůrců srdcovek jako jsou Parks & Rec a The Office, navíc v oblasti, které mě baví a zajímá. Potenciál pro případné další série tam je, nicméně bude stát trochu přemáhání se k této záležitosti vrátit.(3.6.2020)

Místy (někdy celé díly) slabší, ale vcelku docela dobré překvapení. Parodie na téma, které se už opět zdálo být zcela odvařené, ale přesto se nyní po většinu doby jednalo o celkem vtipnou zábavu, obzvláště v porovnání s jinými rádoby komediemi současnosti. Dokonce ani Steve Carrell nezklamal, John Malkovich, Lisa Kudrow z Přátel a ostatní taktéž, zvláště pak výborná Diana Silvers (vedlejší role v Glass). 7/10(26.6.2020)

Těšil jsem se hodně a první díly mě nadchly. Dobývání vesmíru, Steve Carell a přesně očekávaný humor. Od poloviny první řady ale šla kvalita dolů. Mrzela mě hodně kvalita akčních scén. Ano, zde se nečeká nějaká pecka, ale akční scény byly přímo otřesně trapné. V posledních dílech vážná témata byla nudná (nebo spíš každá scéna od začátku s Lisou Kudrow). I přes lehké zklamání se budu těšit na další řady a špičkování mezi generálem a hlavním vědcem (úžasný Malkovich), docela fajn postava dcery a sympatický nápadník a v neposlední řadě jednohvězdičkový generál připomínající postavy Lloyd Bridges - generál ve Žhavých výštřelech.(11.6.2020)

• - Fred Williard, ktorý tu hrá otca hlavnej postavy (Steve Carell), zomrel krátko pred premiérou prvej epizódy. (rasistik)

• - Seriál je voľne založený na základe veľkého plánu Donalda Trumpa na rozdelení Air Force Space Command na vlastnú skupinu zvanú Space Force. (Game90)

• - V tomto díle zpívá generál Mark Naird (Steve Carell) skladbu „Kokomo“ od The Beach Boys, která zazní také v závěrečných titulcích. (danielsaf2)