Nastala chyba při přehrávání videa.
 • DerfelCadarn
  ****

  Nečekejte žádnou crazy komedii o packalech v uniformě. Hlavní hrdina není žádnej blbec, spíš takovej lehce potrhlej generál, kterej má už něco za sebou a má i svý vlastní problémy(žádný rodinný drama nečekejte, je to komedie) a celý seriál je o naplňování plánů SF a překonávání problémů a absurdních situací, který jim klade do cesty okolí. At už se jedná o nepřátelské mocnosti, spolupracovníky nebo i POTUS. Slabý místa jsou i tady, ale jinak hodnotím serial jako slušnej nadprůměr s vtipným humorem, který si dělá srandu jak ze současné situace tak se nebojí pouštět vtípky ani do vlastních řad. Můžete zaregistrovat i nějaký výroky současných osobností(E. Musk - Space is hard). Duo Carell-Malkovich super. Doufám, že bude pokračování.(31.5.2020)

 • shaacul
  ****

  Velmi dobré, na plnou to není, ale na 80% určitě. Vtipů je hodně, nejedná se ale většinou o klasický konverzační sitcom humor. Pokud máte jen minimální povědomí o americké historii a současnoti, tak o hodně vtipů přijdete, a asi vám to příjde nudné. Je dobré mít minimálně povědomí o tom kdo to je POTUS, FLOTUS, AOC... Jako pozitivum beru to, že je tu sice dost vtipů na Trumpa, ale seriál se nebojí strefovat i do míst kam by se v rámci dnešní korektnosti leckdo nevydal. Na sitcom působí tento seriál hodně draze, takže je předpoklad, že by mohli být další série.(6.6.2020)

 • DaUr
  ***

  1. série - 70 %. Hrstka geniálních momentů, které nezachrání celkovou plytkost a solidní zklamání ze slibného projektu tvůrců srdcovek jako jsou Parks & Rec a The Office, navíc v oblasti, které mě baví a zajímá. Potenciál pro případné další série tam je, nicméně bude stát trochu přemáhání se k této záležitosti vrátit.(3.6.2020)

 • Cybernaut
  ****

  Místy (někdy celé díly) slabší, ale vcelku docela dobré překvapení. Parodie na téma, které se už opět zdálo být zcela odvařené, ale přesto se nyní po většinu doby jednalo o celkem vtipnou zábavu, obzvláště v porovnání s jinými rádoby komediemi současnosti. Dokonce ani Steve Carrell nezklamal, John Malkovich, Lisa Kudrow z Přátel a ostatní taktéž, zvláště pak výborná Diana Silvers (vedlejší role v Glass). 7/10(26.6.2020)

 • Mrkvič
  ***

  Těšil jsem se hodně a první díly mě nadchly. Dobývání vesmíru, Steve Carell a přesně očekávaný humor. Od poloviny první řady ale šla kvalita dolů. Mrzela mě hodně kvalita akčních scén. Ano, zde se nečeká nějaká pecka, ale akční scény byly přímo otřesně trapné. V posledních dílech vážná témata byla nudná (nebo spíš každá scéna od začátku s Lisou Kudrow). I přes lehké zklamání se budu těšit na další řady a špičkování mezi generálem a hlavním vědcem (úžasný Malkovich), docela fajn postava dcery a sympatický nápadník a v neposlední řadě jednohvězdičkový generál připomínající postavy Lloyd Bridges - generál ve Žhavých výštřelech.(11.6.2020)

 • - Fred Williard, ktorý tu hrá otca hlavnej postavy (Steve Carell), zomrel krátko pred premiérou prvej epizódy. (rasistik)

 • - Seriál je voľne založený na základe veľkého plánu Donalda Trumpa na rozdelení Air Force Space Command na vlastnú skupinu zvanú Space Force. (Game90)

 • - V tomto díle zpívá generál Mark Naird (Steve Carell) skladbu „Kokomo“ od The Beach Boys, která zazní také v závěrečných titulcích. (danielsaf2)