Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Tsunami_X
  ***

  Mitchumovo chlapáctví a jeho fyzická/citová neohrozitelnost povyšují tuhle pulpovou jednohubku plnou fajnových exteriérů na celkem ucházející story o lidech, kteří mají rádi peníze natolik, že se kvůli nim neštítí strávit dovolenou na mexickém venkově.(16.4.2008)

 • Foma
  ****

  Velmi milej noir, kterej snad ani neni noir. Je tam dost humoru, romantiky a celý to je takový pozitivní. Zápletka je sice trochu zamotaná, ale ne tolik, abychom nepoznali, že ty dobrý taky dobrýma zůstanou, tzn. že - spoiler! - Mitchum s Jane Greer nezklamou. A navíc - Greer to opravdu, ale opravdu moc sluší, je vidět, že uměla nejen femme fatale, ale i nevinný, ušlechtilý dámy.(25.7.2009)

 • Martin741
  ****

  Druhy film rezisera Dona Siegla sa vola Big Steal - teda, po Verdicte /ten som este stale nevidel/. Tuna ide o dalsiu kvalitnu noirovu jazdu, ktorej kraluju vyborny Robert Mitchum a skvela Jane Greer. Pribehovo ide o lupez a vsetky udalosti, zalezitosti, veci a herecke vykony sa tocia okolo tohoto. Namet je na urovni, Mitchum bol nielen sympatak a vyborny herec, ale aj taketo roly zvladal na urovni - jo, jo, Mitchum je pre mna prava noirova ykona /tahni do hajzlu, Hampry, veru tak/. Sekunduje mu skvela Jane Greer, ktora sa filmu a roly zhostila bravurne. Neskutocne sa mi pacil ten autickovy masaker - tam skvela Jane Greer zaziarila, a hned som si ju oblubil. Sieglova rezia je na urovni, aj ked sa vlastne iba rozbiehal, dalo sa poznat, ze ide o talentovaneho rejzu. Takze moja klasicka noirova jazda pokracuje. 89 %(1.11.2014)

 • rikitiki
  ****

  Spíš než noir je to road movie s detektivní zápletkou. Tíživé atmosféry tu moc není, protože ji spolehlivě rozptyluje špičkování hlavního páru. Což vůbec nevadí, naopak. Mitchumovi a Jane Greer to spolu ladí a Mexiko se postará o exotiku, která v tomto případě není výhružná, ale malebná a dokonce i přátelská. Jane Greer tady ztělesňuje povahu pro ženu v noirovém filmu nevídanou častou, ani femme fatale, ani zraňovanou laňku - je holka do nepohody, která se o sebe umí postarat i okouzlit. Mitchunovi je rovnocenným parťákem a navíc mu ukáže, že i ženský umí řídit dobře. Sympatický film.(26.6.2015)

 • worm14
  ****

  "Whatever I said about women drivers, I take back." Značná část filmu se odehrává v autech, dalo by se říct, že jde o dlouhou přerušovanou automobilovou honičku. Hlavní dvojka je celkem sympatická. Nechybí humor ani akce. Na svou dobu provádí ve filmu s auty celkem dost odvážné kousky. I když je zápletka jednoduchá, film je napínavou směsí dobrodružství, akce, humoru a povedených hlášek. Stojí určitě za shlédnutí.(25.4.2009)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace