Nastala chyba při přehrávání videa.
 • RHK
  ****

  Zástupce šerifa z venkova má za úkol převzít v New Yorku vězně. Tento westernově laděný příběh s "texasansky" vypadajícím Eastwoodem je kupodivu jednou z prvních akčních krimi vůbec. A slušně natočenou. Eastwood zde našel svůj drsňácký styl, kterého se drží dodnes. Trailer: http://www.youtube.com/watch?v=knbuMs5_aTI&feature=related(27.11.2009)

 • Cedr
  ****

  Clint Eastwood jako drsný zástupce šerifa z Tex...- pardon - Arizony se ocitá v džungli velkoměsta. O charismatu Eastwooda asi nemá cenu psát, snad jen to, že už jeho přítomnost zvedá hodnocení filmu do nadprůměru. Atmosféra New Yorku konce šedesátých let má jistě také něco do sebe a i když po stránce scénáře nejde o takovou nálož jakým později bude Dirty Harry, tak jde o slušnou předzvěst (chcete-li velmi volný prequel) k této legendární sérii.(1.11.2008)

 • Hapretor
  **

  Hoďka a půl o tom, jak C. Eastwood překypuje šarmem "Casanovy" a ocumlá každou hezkou slečnu na počkání, pak zmlátí pár chlápků v baru podobně jako "Steven Fekál", pak honí jednoho krypla na motorce, a pak odlítne vrtulníkem. Nijak zajímavý, ani akční snímek - celkem dost pronuděný. S Eastwoodem znám mnohem lepší filmy.(8.5.2011)

 • otík
  ****

  Naprosto tradiční Eastwood v naprosto tradiční Eastwoodovské krimi. Opět si zahrál tvrdého policistu, který si z Arizony udělá výlet do New Yorku, aby si odvezl vězně patřícího právě do jeho domoviny. Jenže ouha, on dokáže drsnému kovbojovi utéct, čímž ho pouze víc naštve a motivuje k zběsilým činům. Hodně dobrá, napínavá a drsná krimi. Eastwood prostě byl v té době záruka kvality a i když z dnešního pohledu je už docela omšelá, stále je to kvalitní filmová zábava.(29.8.2007)

 • WoWoW
  ***

  Hodně se mi na tomhle filmu líbilo, že to vypadalo jako příprava diváků na to co přijde. Do tohoto roku byl Clint Eastwood známí jako drsný muž z mnoha westernů a během sedmdesátých let pak jako hodně drsný polda. Tady je jeho postava někde uprostřed. Člověk, co je srdcem kovboj, se ocitne v nechutném New Yorku, kde bude muset ukázat, jak drsný je polda. Avšak ne všechno se mi na tom filmu líbilo tak, jako právě jeho zařazení v herecké kariéře Clinta. Myslím, že třeba vyobrazení New Yorku jako stoky bylo opravdu hodně nadnesené. A co si budeme povídat, on ani stát Texas, teda stát Arizona nebyl zrovna růžový sad. Čekal jsem malinko víc než-li jsem v konečeném zúčtování dostal, ale podívat se na to není ztráta času.(20.4.2014)

 • - Ve filmu vejde šerif Coogan (Eastwood) do nočního klubu kde se na plátně promítá Tarantula, v němž si Eastwood střihl malou roli (nebyl uveden ani v titulcích). (Roztržitý Luke)

 • - Původně měl film režírovat Alex Segal, který ale odstoupil těsně před začátkem natáčení. (facojurka)

 • - Natáčení probíhalo v New Yorku. (reich)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace