poster

Murders in the Zoo

Horor / Krimi / Mysteriózní

USA, 1933, 62 min

 • Oktavianus
  ***

  Zejména v druhé půli zajímavý filmík s přívětivě krátkou stopáží. Za vyzdvihnutí stojí klasicky uhlazený záporák Lionela Atwilla (napadá mě, že ten chlap měl fakt smůlu, že na něj vycházely podobné slabší snímky, zatímco hororovou první ligu si rozdělovali Chaney, Lugosi a Karloff, protože ačkoli mu chybí charisma výše zmiňovaných, rozhodně na to má) a nečekaně bezcitné shození Kathleen Burkeové (Panteří ženy z Ostrova ztracených duší, která ani tam, ani tady není na ČSFD mezi herci kdovíproč uvedena) mezi krokodýly. Škoda jen zbytečných a trapných "komických výstupů" vedlejších postav a tradiční naivity některých hororů třicátých let. Potenciál film určitě má.(17.8.2013)

 • Dellamorte
  ****

  Milý snímok , sympaticky osladený dávkou slušivej nadsádzky , v ktorom mimo ústredného zloducha hlavné postavy štýlovo odmakali zvieratá. Na tú dobu výborne odvený " animal training " . Netušila som , že sa už vtedy riešili konzumné posedenia medzi klietkami s exotickou zverou. Dnes sa takto predvádza snáď iba šejk. Čo sa týka deja....majiteľ celého toho zverstva sa snaží získať...proste za všetkým hľadaj ženu. Záver ma zosadil z kresla ( silne vtipný a faynový zároveň ).(26.10.2011)

 • vitekpe
  ***

  Diky zviratkum to zvysuju na 3- ...ale o zadny zazrak nejde. Film, ktery se jakoby nemuze rozhodnout, zda bude komedii nebo hororem/krimoskou. :)(10.11.2016)

 • Campbell
  ***

  Taková spíše kriminálka která má neuvěřitelně dlouhý prostředek. ten prostředek a vyšetřování je neuvěřitelně dlouhé a zbytečné. Nicméně zbytek je celkem dobrý, sice bych k filmu přiřadil i komedii. Scéna s hadem byla k smíchu a musela být i v té době. Atwill je sympaťák a konec je zajímavý. I když ten útěk lehce komický. Ale jedná se o rozhodně zajímavé dílo kde vraždy obstarávaly zvířata.(26.11.2013)

 • - Goorman (Lionel Atwill) se vrací z cesty po Indočíně a mezi jeho úlovky vidíme minimálně jednoho lva. Lvi však v oblasti jihovýchodní Asie nikdy nežili. (Oktavianus)

 • - Goorman (Lionel Atwill) zve Hewitta (John Lodge) na večeři, o které mu říká, že má být ve čtvrtek. Po chvíli ale vidíme oficiální tištěnou pozvánku, na níž se píše, že večeře se má konat ve středu. (Oktavianus)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace