Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Bouřlivá komedie, ve které se věčný student (Rob Lowe) dává do služeb soudu. Z dívky, se kterou vede soudní spor, se vyklube jeho první láska (Colleen Campová). Student se dostává do napínavých a komických situací, protože se snaží pomoci své milované obžalované, ale také neporušit právo, které zastupuje... Další skvělá komedie předního amerického režiséra Petera Bogdanoviche (Co dál, doktore?, Papírový měsíc, Maska). (Fine Production)

(více)

Recenze (2)

Galerie (7)

Zajímavosti (4)

  • Natáčení protahovalo špatné počasí na Floridě, problémy se štábem nebo tlak produkce na rychlé uvedení filmu. Další zdržení způsobilo Peterem Bogdanovichem prosazené opakované přepisování scénáře, při kterém byla přidána postava debutující Louise Stratten (Sharon). (kenny.h)
  • Film se natáčel od ledna do dubna 1987, ale uvedení bylo o rok odloženo, když při testovacím promítaní diváci reagovali negativně a polovina jich odešla. Producent Dino de Laurentiis film výrazně přestříhal, což stejně nezabránilo totálnímu propadáku. Při rozpočtu 13 milionů amerických dolarů vydělal film pouhých 250 000 dolarů. Peter Bogdanovich se později od filmu veřejně distancoval. (kenny.h)

Reklama

Reklama