Mahárádžova dcera (TV seriál)

• Německo

Die Tochter des Maharadschas

• Itálie

La figlia del Maharaja

The Maharaja's Daughter

Maharadžova dcéra

Německo / Itálie / USA, 1994, 3x100 min

Krásny trojdielny seriál s krásnou Messuaou rozpráva o kráse priateľstva, vernosti a obetavej lásky. Dej je napínavý, plný zvratov, má spád. Výborné výkony hercov, výborný český dabing. Uši hladí hudba, oči sa môžu popásť na pestrofarebnej prírode a kultúre.(8.1.2007)

• Mi Nü-Chai

Velmi pitomá až sedativní limonáda. I když jsem to sledovala v situaci s mrtvým počítačem, zvýšenou teplotou a bolavým krkem, tak jsem se u toho nepředstavitelně nudila. A moc by mě zajímalo, proč se snad všechny Indky v béčkových filmech jmenují Mesúa. To autoři jiná jména neznají, či co?(11.10.2006)

Klasika z detstva - exotická dobrodružná limonáda so skvelými exteriérmi a kostýmami.(2.1.2020)

• brasek

Nudný a ničím nezaujímavý trojdielny seriál so škaredou Messuaou rozpráva o hlupákoch, naivite nejakého vzťahu a falošnej láske. Dej nie je žiadny a je tam toľko zvratov, že nemáte prehľad o čom to vlastne je a spadnúť môžete akurát z postele. Úbohé výkony hercov a asi bez dabingu, keby som nepočul o čom to je, by to bolo aj zaujímavejšie. Hudba je klasická napodobnenina indickej hudby a uši to trhá.. a kochať sa na pestrofarebnej prírode a kultúre? Uprednostnite radšej nejaký dokument.(2.4.2010)

Orientální prostředí, přepychová sídla, intriky, honička na koních, střílení, jed a ten konec jako v Hamletovi - samá mrtvola! Doufám, že jsem toho moc neprozradila a že jsem nikomu nezkazila docela příjemnou zábavu, byť lehčího druhu, vhodnou třeba na 2x osmihodinovou cestu. Jak se říká - dobrý konec vše napraví - ale zde špatný konec dost pokazil. Hunter Tylo byla k nepoznání a z orientální krásky se jako mávnutím kouzelného proutku proměnila v tuctovou nandu. Skoro jsem nevěřila, že je to ona!(14.7.2018)