Případy neviny

Stíhání: Skryté alibi (E08)

(epizoda)
  • USA The Prosecution: Hidden Alibi

Podezřelý z vraždy policisty v Houstonu má dobré alibi, jenže pak se jeho přítelkyně rozhodne změnit výpověď. Po letech pak odhalí šokující tajemství. (Netflix)

Arsenal83

V roku 2005 bol Alfred Dewayne Brown odsúdený za vraždu za zabitie houstonského policajta Charlesa Clarka. Samozrejme nespravodlivo a samozrejme, že je černoch. Pretože podľa tohto seriálu žiadny príslušník inej rasy nikdy nespravodlivo odsúdený nebol. Príbeh je sám o sebe zaujímavý a treba odsúdiť justičné a iné manipulácie spojené s prípadom. Ale prečo takto jednostranne? ()

klukluka

Nechápu, na co vůbec máme policii…? Žalobce typu Dana Rizzoa sám vyřeší celej případ od psacího stolu. Koukne do telefonního seznamu a významně pronese: Spáchal to třeba…třeba…třeba tenhle. Hotovo dvacet. Je to nápor na moji nervovou soustavu. Dobře mi dělají jen ty happy endy. Jak se s tím ale srovnám, až se u nějakýho dílu žádnýho nedočkám..? PS.: Pro Arsenal83- Posledně jsem na tebe byl zbytečně hodnej. Chlape, ty máš vážnej problém. Jsi rasista a skrz tuhle diagnózu si nevidíš na špičku nosu. ()