poster

I Bury the Living

Horor

USA, 1958, 76 min

Režie:

Albert Band

Hudba:

Gerald Fried

Producenti:

Albert Band

Střih:

Frank Sullivan

Masky:

Jack Pierce
(další profese)

Komentáře uživatelů k filmu (2)

  • Campbell
    ***

    Slušný béčko z 50 let, s dobrou atmosférou hřbitova a bohužel tunou keců. Od režiséra Alberta Banda jsem viděl už pár filmu a všechny byly celkem slušné, tohle řadím celkem k slušnému rozjezdu, sice se mohl snažit dát do filmu více akce, ale i tak tohle řadím mezi slušnější filmy.(16.12.2011)

  • Oktavianus
    **

    Za sebe hovořím o zklamání. Příběh o novým šéfovi hřbitova, který když zapíchne černej špendlík do prázdné parcely na hřbitově, tak její majitel zemře, se nevyvíjel špatně, atmosféru to mělo, a když záchvat šílenství Richarda Boona (jakmile zjistil, že to funguje i opačně, tedy vyndá černý špendlík, zapíchne tam bílý - a nalezne prázdný hrob) v posledních minutách gradoval, dívalo se na to moc pěkně. Bohužel však by se to dalo sestříhat na dvacetiminutovou povídku, pak by to nemělo chybu - zbytek byla strašlivě zdlouhavá a ukecaná nastavovaná kaše plná zbytečných a dlouhých dialogů, nezábavná, nedějová, statická... Možná jsem pouze s dvěma hvězdami moc přísnej, když si vezmu, čemu všemu jsem už dal hvězdy tři, přesto nemám moc chuť hodnocení zvýšit. Ale pointa mi v kladném dojmu rozhodně nepomohla.(16.6.2014)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace