Kyokutei tankensen Pora-Bora

• USA The Last Dinosaur

Istý vedec tvrdí, že existuje (pravdepodobne pod povrchom zeme) svet obývaný dinosaurami a pravekými stvoreniami. Usporiadajú teda expedíciu, pre ktorú zostrojili niečo ako obrovský vrták ovládaný posádkou. S týmto zariadením sa prevŕtajú pod zem a ocitnú sa vo svete, ktorému vládnu dinosaury. Nechýbajú tu ani praľudia a bitka tyranosaura s triceratopsom. Ich "dopravný prostriedok" je ale poškodený tyranosaurom a cesta späť je zatiaľ nemožná. Začína teda boj o prežitie v nebezpečnom svete. (Caky)

corpsy

Pieseň počas úvodných tituliek, ako by vypadla z nejakej bondovky. Je to klamlivé, ale navnadilo to. Navnadilo na dobrodružný výlet do ´´strateného sveta´´ niekde pod kilometrami Zeme. Musím uznať, že tá prvá polhodinka ušla, akcie bolo dosť, triky ma bavili svojou infantilnosťou a aj charaktery postáv ( akokoľvek debilné a ešte k tomu mizerne zahrané - viď Richard Boone ) som celkom preglgol. Ale potom sa to prvotné nadšenie vytratilo a zostali už len tie lacné triky. ()

Campbell

Tohle byla strašná kravina, jak příběhově tak zpracováním. Expedice se vydá do středu země za dinosaury, ale co následuje potom je fakt jedno velký WTF. Nevěděl jsem co se děje nebo proč se to děje. Ale zase na druhou stranu to nebylo zas tak zlé. Zábavnost stoupala každou minutou a dinosauři byly celkem fajn. Ale třeba na film Dinosaur! to rozhodně nemá. ()

Spinosaurus

Věřte mi nebo ne, ale já fakt nevim, jak mám tohle hodnotit. Veškerá představa o tomto filmu je degradována do pouhé nostalgie, kdy jsem přišel k dědovi a po filmu Bitva v Ardenách začal tenhle opus, podpořen ještě omylnými prostřihy z dalasu a podobnejch hovadin. Celý film je taková hovadina, že i Ztracený svět z roku 199X je proti tomuhle velkofilm. NIcméně hlavní účel splňuje dokonale. Až budu mít čas tak to zkopíruju na DVD a kdo se bude chtít hodně pobavit nad tím, kdy namalovaní japonští neandrtálci chystají bitku s hlavními hrdiny a do toho tam skočí nějaký český černobílí film, kde někdo řve o pomoc, tak tomu to rád pošlu. ()