• RHK

Jeden ze 100 nejlepších westernů - 100 Greatest Western Movies http://www.csfd.cz/uzivatel/136528-rhk/.(17.6.2010)

• LiVentura

Nic neříkající, pořád dokola s dědkem.. :-) Navíc ten šílený střih! Ufff...(29.8.2018)

Ačkoliv nedosahuje kvalit filmů, které s R. Scottem točil Budd Boetticher, jde o vydařený akční western. Spouštěčem agrese je zde vedle chamtivosti především touha po ženě a není těžké najít i ozvuky klasiky V pravé poledne- ačkoli když přijde na věc, obyvatelé města se i přes svoje řeči po bok hlavního hrdiny proti bandě najatých pistolníků postaví.(7.10.2012)

Randolph Scott se na westernové role skvěle hodil, o tom žádná, ale nemohu si pomoct, za mě tenhle snímek zásadně nevyniká. Nelíbilo se mi, jak moc dobře končí, to bylo skoro až kýčovité, ale ani průběh nedokázal vyloženě nadchnout. Není to vyloženě špatný příběh, to ne, ale není ani vyloženě skvělý.(29.5.2017)