Režie:
Fritz UmgelterKamera:
Kurt JunekHrají:
Jaromír Borek, Jiří Kodet, Radovan Lukavský, Milan Mach, Stanislava Bartošová, Hana Čížková, Milena Dvorská, Květa Fialová, Nina Popelíková, Herbert Fux (více)Hrají
Jaromír Borek
Rakousko
Nejlepší seriály:
Via Mala (1985) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Komisař Rex (1994) (seriál)
Jiří Kodet
Československo
Nejlepší seriály:
Hříšní lidé města pražského (1968) (seriál)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (seriál)
Arabela (1980) (seriál)
Radovan Lukavský
Československo
Nejlepší seriály:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (seriál)
Sňatky z rozumu (1968) (seriál)
Muž v pozadí (1995) (seriál)
Milan Mach
Československo
Nejlepší seriály:
Hříšní lidé města pražského (1968) (seriál)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (seriál)
Chalupáři (1975) (seriál)
Stanislava Bartošová
Československo
Nejlepší seriály:
Návštěvníci (1983) (seriál)
Lekár umierajúceho času (1983) (seriál)
Fantom operety (1970) (seriál)
Hana Čížková
Československo
Nejlepší seriály:
Arabela (1980) (seriál)
Četnické humoresky (2001) (seriál)
Křeček v noční košili (1987) (seriál)
Milena Dvorská
Československo
Nejlepší seriály:
Alexandr Dumas starší (1970) (seriál)
Válka volů (1987) (seriál)
Co teď a co potom? (1991) (seriál)
Květa Fialová
Československo
Nejlepší seriály:
Hříšní lidé města pražského (1968) (seriál)
Četnické humoresky (2001) (seriál)
F. L. Věk (1970) (seriál)
Nina Popelíková
Československo
Nejlepší seriály:
Hříšní lidé města pražského (1968) (seriál)
Chalupáři (1975) (seriál)
F. L. Věk (1970) (seriál)
Herbert Fux
Rakousko
Nejlepší seriály:
Válka volů (1987) (seriál)
MacGyver (1985) (seriál) - a.z.
Místo činu (1970) (seriál)
Christian Quadflieg
Švédsko
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Derrick (1974) (seriál)
Loď snů (1981) (seriál)
Friedrich von Thun
Protektorát Čechy a Morava
Nejlepší seriály:
Muži na křídlech (1978) (seriál)
Radetzkymarsch (1995) (seriál)
Der Palast (2021) (seriál)
Friedrich G. Beckhaus
Německá říše
Nejlepší seriály:
Raumpatrouille - Die phantastischen Abenteuer des Raumschiffes Orion (1966) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Derrick (1974) (seriál)
Susi Nicoletti
Německá říše
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Komisař Rex (1994) (seriál)
Případy profesora Capellariho (1998) (seriál)
Hugo Kaminský
Rakousko-Uhersko
Nejlepší seriály:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (seriál)
Tisícročná včela (1983) (seriál)
Panoptikum Města pražského (1987) (seriál)
Zdeněk Dítě
Československo
Nejlepší seriály:
Hříšní lidé města pražského (1968) (seriál)
Sňatky z rozumu (1968) (seriál)
Gagman (1987) (seriál)
Valerie Kaplanová
Rakousko-Uhersko
Nejlepší seriály:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (seriál)
Teta (1987) (seriál)
Maigret (1991) (seriál)
Luba Skořepová
Československo
Nejlepší seriály:
Hříšní lidé města pražského (1968) (seriál)
Sňatky z rozumu (1968) (seriál)
Chalupáři (1975) (seriál)
Fred Liewehr
Rakousko-Uhersko