Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Hlavní postavou této akční romantické komedie je známý zloděj drahokamů a šperků Jack Rhodes. Jack se po letech setká se svou kolegyní z branže Gillian. Netuší však, že toto setkání zinscenoval vrchní inspektor Cyril Willis, který chce před odchodem do důchodu Jacka konečně dostat za mříže. Jenomže tento geniální plán nepočítá s jednou eventualitou s láskou (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (4)

Oskar 

všechny recenze uživatele

Komedie s prvotřídními dialogy, ale téměř nulovým dějem. Všichni tři hlavní herci mi připadali takoví unavení a zvadlí, k čemuž nepochybně přispěl i český dabing s uzívanými hlasy Vladimíra Čecha a Valerie Zawadské. K tomu přičítám "překvapivou pointu", která může překvapit leda někoho, kdo nikdy neviděl žádný film s Davidem Nivenem. Škoda. Škoda tak vtipného textu. 50% ()

Martin741 

všechny recenze uživatele

Film s kvalitnymi dialogmi, ale behom takmer 40 rokov brutalne zostarol. Jo, tu zatuchlinu casu citit na kilometre, ak nie na desiatky kilometrov : 61 % ()

Pohrobek 

všechny recenze uživatele

Na Burta Reynoldse má tento film ještě dost vkus. Lesley-Anne Down s přehledem splňuje všechna kritéria nastupujícího ideálu krásy osmdesátých let. David Niven by si narozdíl od své filmové postavy penzi ještě býval nezasloužil, i když se bohužel jedná o jednu z jeho posledních rolí. Celkově je děj docela dobře zpracovaný i ta lupičská zápletka patří k těm méně nepovedeným. Závěrečná pointa je ale podána absolutně zkratkovitě - pochopit ji bezezbytku dá dost práce a stejně si nejsem jist, zda se tak v mém případě vůbec stalo. ()

Galerie (29)

Reklama

Reklama