poster

Hra s diamanty

 • anglický

  Rough Cut

 • slovenský

  Hra s diamantmi

Dobrodružný / Krimi / Mysteriózní / Romantický

USA, 1980, 112 min

 • Martin741
  ***

  Film s kvalitnymi dialogmi, ale behom takmer 40 rokov brutalne zostarol. Jo, tu zatuchlinu casu citit na kilometre, ak nie na desiatky kilometrov : 61 %(10.4.2019)

 • Pohrobek
  ***

  Na Burta Reynoldse má tento film ještě dost vkus. Lesley-Anne Down s přehledem splňuje všechna kritéria nastupujícího ideálu krásy osmdesátých let. David Niven by si narozdíl od své filmové postavy penzi ještě býval nezasloužil, i když se bohužel jedná o jednu z jeho posledních rolí. Celkově je děj docela dobře zpracovaný i ta lupičská zápletka patří k těm méně nepovedeným. Závěrečná pointa je ale podána absolutně zkratkovitě - pochopit ji bezezbytku dá dost práce a stejně si nejsem jist, zda se tak v mém případě vůbec stalo.(10.7.2005)

 • T2

  Rozpočet $-miliónovTržby USA $16,656,125Tržby Celosvetovo $-(18.2.2010)

 • Oskar
  ***

  Komedie s prvotřídními dialogy, ale téměř nulovým dějem. Všichni tři hlavní herci mi připadali takoví unavení a zvadlí, k čemuž nepochybně přispěl i český dabing s uzívanými hlasy Vladimíra Čecha a Valerie Zawadské. K tomu přičítám "překvapivou pointu", která může překvapit leda někoho, kdo nikdy neviděl žádný film s Davidem Nivenem. Škoda. Škoda tak vtipného textu. 50%(12.8.2005)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace