Celkem slušní herci zde hráli. Film určitě nenadchne každého, to je očividné i ze zdejšího hodnocení, kdyby to točil někdo, kdo má zkušenosti s podobným žánrem, třeba by obsah vyzněl o mnoho lépe. Spíš než komedie se děj prokousává do dramatu, což pro takový film není to pravé. Zasmát pár kouskům se tu dalo a odtažitá romantika byla také příjemná.(19.4.2014)

• Janek

I bez koulí se dá prožít celkem prima život... Úchylný námět, správně ujeté scény, zajímavé vizuály; ale je jich málo a film se vám před očima postupně rozpadá. Ale Patrick Wilson ujde. 50%(19.12.2010)

Juno bez Ellen Page(29.7.2014)

Poté co jsem si přečetl nějaké to info jsem čekal nějakou nesmyslnou prasárnu. Ale ne. Překvapilo mě, jak byl tenhle film v pohodě. To že hlavní postava ztratila svoje vánoční ozdoby bylo podáno celkem slušně (slušně jako opak neslušně). Judy Greer je dost příjemná herečka a podle obrázku mě tak zprvu napadlo, že Patrick Wilson bude hrát nějakýho idiota, jakým je například Will Arnett, kterého opravdu nesnáším. Ale ne. Byl úplně v pohodě, a film plynul rychle a pohodově. Dnes (2011-04-13) má tady na ČSFD tenhle film pouhých 45%, což je myslím dost podhodnocené, ale snad se to do budoucna zlepší. Nebudu se bránit tomu, vidět tenhle film někdy v budoucnu znova. 100%(13.4.2011)

• IQ Tiqe

Otravné počáteční minuty o přiblbém děvkaři. Když přijde o varlata a objeví se nastávající matka jeho dítěte (Judy Greer), začíná s ní být veseleji (zbožňuju její komediální hlas; kvůli ní jsem si to pustil). Přes optimistický náboj jsem ale nezaznamenal žádné větší dějové vyvrcholení, prostě děj utekl, občas jsem se zasmál, a nic po sobě nezanechal. Dobrá hláška: "Někdy mi připomínáš Joeyho z první série Přátel." # příběh 3 | humor 4 | akce 0 | napětí 0 | pustil bych si znovu 3(31.7.2011)