Epizody(12)

Po přeměně na mývalího animála najde Mičiru útočiště ve vyhrazené zóně Anima-City a s pomocí vlčího animála Širua hledá odpovědi na svoje otázky. (Netflix)

Recenze uživatele JamesSi k tomuto seriálu (1)

BNA (2020)

Viďeny 4 epizody a už se k tomu asi nevrátím: Jako designy postav skvělý, animace taky, ale naprosto mě to nudí. Mám s tím naprosto stejnej problém jako s Promarem od Triggeru, což je sakra divný, protože některý starší věci od zakladatelů tohoto studia jsem fakt miloval - Inferno Cop, Panty and Stocking a nebo Dead Leaves. Problém, který mám, ale s těmi novějšími věcmi je to, že jde víceméně příběhově o naprostý standard a průměr. V těch starších věcech se snažili být dost meta a nekorektní, ale věci jako Promare a tohle mě vůbec nezajímají. Aspoň Gurren měl zajímavé postavy. Stejně jako u Promaru mě naprosto nebaví postavy, děj, svět atd. Prostě mi přijde, že jsem to už viděl tolikrát a líp. Zvířecí téma udělal pro mě jak Beastars, tak Zootopie o dost lépe. Je to pro mě dost divný protože podobně jako se studiem Sabú i zakladatelé Triggeru měli za sebou boží věci, ale když založili vlastní studio sklouzli do opakování ostatních věcí i sebe sama. Radši bych chtěl upřímně vidět druhou sérii Inferno Copa nebo Panty and Stocking. Aspoň tam se pokoušeli překročit nějaké hranice i když šlo o hranice soudnosti. ()