• masiko

Vážně jsem doufal, že toho kreténa Shafta někdo ke konci odbouchne a já budu moci dát 2*. Je trošku smutný, když oba záporáci jsou 1000x sympatičtější než hlavní hrdina. Pak se těžko kouká na to, jak se Shaftovi všechny kulky vyhybaj, ale když vystřelí on, trefí vždycky. Ne že bych Jacksona neměl rád, ale tohle mu prostě nesedlo a i herecky byl dost mizernej. Takže 1* za Christiana, aspoň že ten nikdy nezklame...(14.3.2010)

• Tommassi3

"Ty bys nepoznal egyptskou bavlnu, ani kdyby ti ji poslal sám faraon, ty hajzle v levnym padělku !!" ;) A pan(ic) režisér John Singleton by nepoznal dobrý scénář, ani kdyby mu ho Samuel L.Jackson, který tenhle upocený remake drží nad vodou, nacpal přímo do prdele.. A skvostný Christian Bale ?? Z toho jde znovu sakra strach, on ty role vyšinutejch magorů snad ani nehraje..(24.4.2015)

• alambert

Nemám nic proti filmům, kde někdo vezme spravedlnost do vlastních rukou, a pokud má takový film dobrou atmosféru, umím být velmi schovívavý, koneckonců KRÁČEJÍCÍ SKÁLE jsem dal 5 hvězd, ale v okamžiku, kdy kolem někoho proletí 500 kulek a ani jedna ho netrefí, už moje shovívavost pokulhává a s odsouzeníhodnou pointou mizí zcela. Dvě hvězdy za dobrý začátek a slušný spád.(20.7.2011)

Předmět A: pevné černošské chodidlo. Předmět B: povislá prdel ksindlu libovolné barvy pleti, ideálně však bílé, finančně zabezpečené a krajně amorální. Princip spočívá v tom, že předmět A nekompromisně kope do předmětu B, přičemž majitel předmětu A má na hlavě kluziště ala Kojak, sprostotou připomíná dlaždiče, co plní špatně zaplacenou zakázku na rekonstrukci Rudého náměstí a při jeho přestřelkách Bůh sestupuje z nebe, aby zastavil kulky. A předmět B? Ten pak pozná středověk.. Symbióza mezi krimi zápletkou, drsnou akcí a žertovnými výstupy příliš nefunguje a představitel Shaftova synovce pro mě není uctívaný lumen, co by vše utáhl jen na svých bedrech..(16.12.2013)

• Petrus1

Já vůbec nevím, proč sem se na to vlastně začala dívat. Mám sice ráda gangster(k)y, ale americko-černošský gangsta filmy mě nějak zvlášť nelákají. Jako ne, že by to bylo úplně strašný, ale ten film prostě nic novýho nepřinesl. Ano, Sam je fakt drsnej a Bale je hajzl (ale fešnej) A to mám ráda. ;-) Ale jinak nic moc.(2.7.2010)