Jackass Forever

• USA Jackass 4 (pracovní název) (více)

Poslední divoké kousky partičky, co má na svědomí sérii Jackass. Legendární šílenci se vracejí na scénu, aby s malou pomocí nových účastníků předvedli další kolo naprosto nepřístojných, zábavných, absurdních a často nebezpečných dobrodružství. V tomto snímku posouvají Johnny a jeho parta hranice ještě dál! (HBO Max)

Maximilianus

V prípade Jackass Forever ide o fajn pripomenutie si teenegerských časov. Noví členovia party mi ale prišli zbytoční a dosť nesympatickí. Navyše nerobili ani veľa a ani nejako výrazne zaujímavé kúsky. Stará partia fajn, avšak pripadalo mi viackrát, že už sa na tom ani toľko nebavia a skôr sa o seba navzájom boja a súcitia spolu a robia to iba pre peniaze. Predsalen sú to už starší páni. Niektoré scény už boli moc silené, len aby to vyznelo viac ako v minulosti. Chris Pontius mi tu prišiel ako najväčší víťaz, pretože jeho v podstate nič také hrozné nepostrehlo a robil iba penisové scénky. Tá úvodná, pri ktorej, ako je zvykom všetkých predstavovali, bola vydarená. 6,7/10. ()

drake31

Po mnohých odkladoch Jackass Forever si našlo cesto do UK, a ja som mal dožičený jeden z najlepších kino zážitkov vôbec. Toto bola moja prvá skúsenosť s Jackass v kine, a aj napriek tomu, že tam so mnou bolo len osem ďalších ľudí, smiech, bolesť, súcit sa hlasito niesli naprieč celou sálou. Mimo kontroverzií, a novinách o zraneniach počas natáčania, o filme ako takom som veľa nevedel, takže Jackass Forever bolo pre mňa vskutku prekvapením, a som rád, veľmi rád, že títo postarší páni si uvedomili svoje limity, rozšírili svoje rady, a bolesť bola naprieč filmom rozdelená medzi viacerých ľudí. A čo tiež musím povedať, napriek tomu čím si táto skupina prešla, starnú úžasne, vyzerajú úžasne - Knoxville & Steve-O spochybňujú moju sexualitu, WOW! Posledných pár dní, som mal Jackass binge, a dospel som k pocitu, že ako starli, ich content bol v mojich očiach lepší, a to sa len potvrdilo s Jackass Forever. Áno, je to stále degenerovaná zábava, to sa nikdy nemenilo a nikdy nezmení, no možno s tým vedomím že sú starší, ja taktiež starnem tak sa viacej o nich bojím, viacej s ich bolesťou súcitím. A taktiež si myslím, že je zábavnejšie a obohacujúcejšie sledovať ich vývoj naprieč filmami ako aj ich reakcie na všetky tie šialené situácie do ktorých sú vhodený, keďže viem čím všetkým si prešli, a ako ich tie skúsenosti sformovali. A úprimne, rewatch filmov rozhodne pomohol, keďže tento film mal niekoľko callbackov k ich predošlým skitom, ktoré dostali boost zábavnosti vďaka tej obnovenej nostalgii. Tiež sa mi páčil ten aspekt mentorovania novej generácie, ktorá je plná zábavných charakterov ktorý sa neboja, a idú naplno (a pre Rachel Wolfson som od prvého záberu vytvoril miesto v mojom srdci). MVP filmu je pre mňa Danger Ehren - či už to bolo tápanie v temnote, alebo cup test, alebo lie detector - absolútny MVP! Tých údajných 96 minút ubehli ako voda, naozaj nemám šajnu kam sa tie minúty podeli. Ja som sa bavil náramne od začiatku (pa-rá-dna otváracia sekvencia!) až do samotného do konca; trochu bolela čeľusť od toho ako som zatínal zuby, pichalo v boku od smiechu... i keď na konci titulkov som trochu osmutnel ❤️ Jackass je vskutku Forever! ()

BOURQUE

Johnny Knoxville a jeho banda to nikdy nemal v hlave v poriadku, ale to už dávno vieme. Jackass 4 je pravdepodobne posledným kúskom tých šialenstiev, čo tieto chalani v poslednom čase vymysleli a zrealizovali. Oni by v tom, najmä motor J. Knoxville, možno pokračovali do „nekonečna“, ale ľudské telo má svoje limity. Nikdy som nebol fanúšikom Jackass , ale pred niektorými kaskadérskymi kúskami dvíham klobúk. Osobné hodnotenie: 71% (***) ()

blackkocour odpad!

Uznávám, Děda mizera byl ještě posledním vyhaslý bod na konci smradlavého tunelu plný hoven. Viděl jsem v Noksvilovi i trochu Borata, a přes to, že jsem předtím žádný film s Jackass neviděl. Proč bych se také měl smát zábavě pro primitivy, a hodně se ujebat nad smradům z družiny, co si hovna mažou po ksichtu, serfujou po tlustoprdovi, hážou si na hlavy bowlingové koule, chčijou si do kaďáku, nastrčí si do toho banán a jahodu, a vymačkaj si domácí milkshake. Tohle není z mé gerontní fantazie, jen hodně koukám na fetiš porno. Pokud existuje ve slovníku termín "americká zábava", k těmhle filmům se přiloží odkaz s URL. Mrzačení do toho bodu, kdy už necítíte žádný lidský cit, kdy se vám koule roztaví jako tavený sýr, kdy se žaludek smrkne do arašídu, a kdy spermie z toho neustálýho vyřazování, už ztratí balanc a zrak, a spletou si místo vajíčka ledviny, a opravdu, tohle nechce žádná ženská. Užijte si zábavu pro všechny jaderné fyziky, vědce, pedagogy, kvantový fyziky, inženýry, a premiéry. Ty určitě nedělají po celých nocích nic jiného, jen čumějí na tyhle umělecké vitráže, které by se skvěle vyjímaly v Louvru. ()

Frajer42

Konečně zábava té nejvyšší intelektuální úrovně. Spousta vtípků byla zrecyklovaná z minulých dílů. Tento díl byl více než kdy dříve zaměřený na přehlídku lilků, těch bylo opravdu hodně. Některé vtípky jsou trapné a jejich pointa vyznívá do ztracena. Jiné jsou svojí naprostou debilitou na samém dně zábavy a je zhola nemožné se nezasmát. [70 %] ()

• V rozhovoru pro GQ Johnny Knoxville řekl, že Jackass Forever je jeho posledním příspěvkem k Jackass. (KGBelik)
  • Pri natáčaní dostal Steve-O najhorší otras mozgu v živote. (Game90)

Paramount odkládá své hity

Paramount odkládá své hity

02.09.2021

Tak jsme zase zpátky. Zkraje léta se ještě zdálo, že by se třeba koronavirová situace z loňského roku nemusela úplně opakovat, nyní to ale vypadá, že dřívější katastrofické předpovědi, že se filmový… (více)

Tým stojící za Jackass Forever čelí žalobě

Tým stojící za Jackass Forever čelí žalobě

10.08.2021

Na konci tohoto roku přichází do amerických kin čtvrtý díl kontroverzní série Jackass, v níž se parta bláznů tradičně pouští do nebezpečných kaskadérských kousků a bolestivých vtípků. Tým stojící za… (více)