Epizody(6)

Kniha Nikdykde od Neila Gaimana vznikla současně s tímto seriálem a získala si mnoho fanoušků po celém světe, rovněž tak řadu ocenění. Seriál téměř do přesných detailů pojednává příběh knihy. Mladý Richard Mayhew žije v Londýně už tři roky. Má dobrou práci makléře, přítelkyni, byt a je se svým životem vcelku spokojen. Jednoho dne potká zraněnou dívku, která si říká Dvířka. Pomůže jí a tím se jeho život změní do nesmyslného a bizarního dobrodružství ve světě pod Londýnem... místa, kam normální lidé nevstoupí. Krysy zde mluví, žijí zde nájemní vrazi a podivíni včetně padlého anděla Islingtona samotného. Od prvního dílu je tento poetický příběh velice poutavý a všech šest dílů na sebe přímo navazuje. Seriál nebyl u nás vysílán... ale snad někdy bude. (Hanzman)

Recenze uživatele dee-key k tomuto seriálu (1)

Nikdykde (1996)

Knížka byla super a komix taky za něco stál, ale nějak mi ušlo, že je to i seriál. Dejte někdo vědět odkud se to dá stáhnout. 15.8.2008 Aktualizace. Tak už jsem to viděl a celkem slušný. Je to teda samozřejmě už starší počin, ale má to takovou tu správně ujetou atmosféru (a třeba ttitulky na začátku jsou vůbec) Sklmáním byla Hunter, která vypadá jako chlap v obličeji a jako děcko všude jinde a Islington, který vypadal jako děcko komplet celý. Kompenzuje to markýz de Carabas, kterého jsem si, pravda, představoval jinak, ale v seriále je úžasný. Takže závěrem můžu konečně říct, že jsem jsem četl knížku, viděl seriál a prohlídl si komix a všechny tři věci byly excelentní. ()