American Pie Presents: Girls' Rules

• USA American Pie Presents: East Great Falls (pracovní název)
Trailer

Trailer

Spiker01

Prcičky (skvělý slovo prostě) jsou kultovní sérií, která definovala mé dospívání. Ačkoliv jsem věděl, že tahle dámská verze bude stát za prd, překvapilo mě, jak moc se to vizuálem a duchem liší hlavně od původní trilogie. Ale své oblíbence jsem si našel a místy mě to i dost bavilo, takže jako takové velmi nenáročné pokoukání to poslouží dobře...podobně asi jako velká část českých komedií. PS : Absolutně nerozumím tomu, proč je tu Danny Trejo...50% ()

Real Tom Hardy odpad!

Piaty film ságy v nedohľadne a 8 rokov čakania na toto hovno? Keď som na margo Band Camp uviedol, že nemá s pôvodnou trilógiou nič spoločné a späté s ňou nie je ani na spirituálnej úrovni, pri pohľade na Girls' Rules som si teda pekne nasral do huby. Universal stavil na istú kartu, že ak k filmu pripojí magické dvojslovie American Pie, priláka o hodne viac potenciálnych divákov, ako keby ho pomenoval jednoducho bez neho. Pre koho ale bolo APGR robené je mi normálne záhadou, lebo pochybujem, že toto si išli a užili dámy a dievčatá. Asi to idem zistiť... Jediná svetlá chvíľka snímky bola masturbácia počas historického prejavu Johna Fitzgeralda Kennedyho a, samozrejme, Danny Trejo. --- ♪♫ (x / x / x / x / x / x / x / x) (6.10.2020) (27.10.2021) ()

Aljak

Úplne zbytočná nálepka "American Pie", ktorá film silou mocou tlačí do dimenzii preslávenej koncepcie teenage comedy, s ktorou to v podstate nemá nič spoločné (až na zopár odkazov). Každopádne, dosť preplácaná teen-com, kde sa opäť až príliš tlačí na pílu a snáď už od tretiny deju je jasné, kam to celé speje a kto s kým napokon skončí. Prekvapenie sa bohužiaľ nekonalo, a mnohé scény boli skôr trápne ako vtipné. Herečky tiež sympatickosti moc nepobrali, low-costové dialógy, no celkovo nič extra. 1* za snahu. ()

Marze odpad!

Film režíruje muž, oba scénáristé jsou muži a také polovina produkčního týmu. American Pie byl nevkusný, tato frančíza je mdlá bez chuti. Nevyvolalo to ve mě žádné emoce, ale naštěstí zde není nikdo análně znásilněn losem. ve škole jsem se učil, že jsou tři základní lidské rasy – europoidní (bílá). (Evropan,Ind). - mongoloidní (žlutá). (Inuit, Indián, Asiat). - negroidní (černá). Ale v tomto filmu jsem jak se ti Američané mezi sebou v postelích furt míchají napočítal nejméně dvanáct. Takže v roce 2024 by podle nových pravidel Hollywoodu mohl tento film dostat Oscara. ()

silentname

"American Pie Presents: Girl´s Rules" by som najjednoduchšie asi zhodnotil, že tu máme v podstate prvý "American Pie", len hlavnými hrdinkami sú dievčatá. A jediný druhý rozdiel je ten, že všetky 4 budú chcieť získať jedného chalana. Ale veci sa nakoniec vyvinú trošku inak. Nebudem tento komentár nejako zbytočne naťahovať. Ak sa na film pozriete z toho, čo som napísal vyššie, tak v podstate vás to v ničom neprekvapí. Ale na druhú stranu ma to ani neurazilo. Vedel som do čoho idem a dostal som to čo som očakával. Nemôžem povedať, že to bolo všetko dobré, ale film mal pár momentiek, na ktorých som sa zasmial. Postavy sú celkom okey, no v podstate viete presne odhadnúť odkiaľ kam sa posunú a ako to celé dopadne. Film je vysoko predvídateľný a nemá v sebe štipku prekvapenia. Ja som s ním bol v pohode, ale len kvôli tomu, že som film ako taký akceptoval. A vďaka tomu nie som nejako urazený alebo otrávený. Viem, že to nie je dobré, ale mne to úplne postačovalo.Hodnotenie: C ()

• První film American Pie, který neobsahuje žádnou nahotu, což je zvláštní vzhledem k tomu, že tato série je známá svou dravostí a sexy chováním. (LUKICKK)
  • Před začátkem homecomingu zazní jazzová verze písně „Dont You Forget About Me“. Stejná píseň byla použita během maturitního plesu v prvním filmu American Pie (1999). (LUKICKK)
  • První film American Pie, ve kterém hlavní roli hrají ženy. (LUKICKK)