Pistolera

borec999 odpad!

Neskutočná amatérčina. Že pôjde o lacný a béčkový film bolo asi každému jasné. No toto má aj od béčka ďaleko. Film som pozeral kvôli môjmu obľúbencovi Dannymu Trejovi. Nikdy som nečakal, že uvidím film kde bude Danny herecky o triedu inde než všetci ostatní. Stalo sa. Herci sú tak zlí, že keby ich vymeníte za 10 náhodne vybratých ľudí z ulice, o moc horšie by to nedopadlo. A najväčšia pecka je, že asi najhoršia herečka z filmu Romina Di Lella si zahrala hlavnú úlohu. Ďalej musím "vyzdvihnúť" jedny z najhoršie natočených akčných scén, aké som kedy videl a naozaj veľmi veľmi amatérsky strih. Aj keď sa odpadom snažím vyhýbať, tu nemám na výber, pretože pochváliť sa nedá takmer nič. 5%, za Dannyho scénu kde kalašnikovom (ktorému chýba zásobník čo ale tvorcom zjavne vôbec nevadilo) postrieľa pár ľudí. ()

jokino odpad!

No, kedže sa nedá už nižšie hodnotiť, čo už, ale v tomto "zmysle" mám pocit, že dokonca "urážam" slovo - ODPAD ! A Danny Trejo to teda "pekne" dopracoval.. Musí byť na tom riadne zúfalo, keď sa upísal na niečo takéto.. Nie, žeby mal snáď aj nejaké sem-tam extra "lepšie" filmy, ale toto už je fakt ťažký kaliber zúfalstva.. ()

vegetol.mp

Mohlo to bejt zábavný béčko, ale to by v hlavní roli nesměla hrát tak strašná herečka jako je Romina Di Lella. I kdyby ten film stál 100 milionů, bylo by to houby platný, protože Di Lella má vizáž a především herecký schopnosti vyšeptalý pornohvězdy. Pokud můžu něco pochválit, pak to, že Pistolera nenudí. Ale Chapa by si měl příště rozmyslet, jestli chce do svých filmů neustále cpát volítanou Dakotu, která by měla dělat maximálně tak šatnářku v Mexickým bordelu. ()

mira007

Naprosto béčkový akční film Damiana Chapy ( který si kdysi zahrál jednoho z bojovníků ve Street fighter s Van Dammem ) o dívce, které kdysi vyvraždili rodinu a on jede v sexy koženém obleku pomstu podsvětím v L.A. Takto technicky a herecky kvalitní film bych natočil asi já se svými přáteli, kdybych se rozhodl natočit akční film s přestřelkami a bitkami. Něco tak amatérského jsem dlouho nepotkal, ale možná ten přiznaný amatérismus byl účel, protože to je ve výsledku bizarní zábavná blbina pro sběratele kuriozit a zdá se mi to upřímnější a poutavější než u poslední vlny mnou viděných českých komedií. A taky do toho tvůrci dali srdíčko a navíc mne šokuje účast známějších tváří v něčem takovém viz. Danny Trejo ()

JokerBaby

film sa dá pozrieť - dobré scény sa zlievajú s pokazenými. Americký režiséri ich na dvdčkach volajú - tzv. vystrihnuté scény, V tomto filme je to bez opravy. Ak to budete pozerať pomaly s prestávkami aj to dopozeráte. Naraz to nejde. Hlavná hrdinka - Romina Di Lella sa vo filme hrala na Desperáda. Keby tie hodiny čo strávila v posilňovni , strávila radšej s nejakým majstrom bojového umenia vyzeralo by to lepšie. ()