Když se na odlehlém ostrově zřítí horkovzdušný balón, posádka zjistí, že předek Dr. Frankensteina pokračoval v rodinné práci, spolu s rasou mutantů a populací Amazonek. (JasonCZ)

beso74 odpad!

Štvorica prvotriedných debilkov sa dostala na ostrov obývanom, predstavte si, ešte väčšími hňupmi ako sú oni samotní. Dej , ktorý sa nedá nazvať ináč, ako výplod chorej mysle, je poskladaný z fragmentov ako prelet 2 balónov, levitujúca hlava Johna Carradina, poflakujúca sa štvorica hlupákov, ktorých prvou úlohou po stroskotaní, je nájsť drevo na plť, aj keď nemajú čo piť, ale majú gumený čln, levitujúca ružová skrinka, zombíci vyzerajúci ako obyvatelia leprového tábora, ktorí sú unesení slnečnými okuliarmi, Amazónky, ako vždy, bielej pokožky, ktoré majú krásne leopardie kostymčeky (žiaden leopard nie je vidieť, asi už všetkých vybili, tých žien je tam dosť) a korunou všetkého sú 2 veci, čo ma na celom filme najviac iritovali. Prvou bol fakt, že ak niekto zo stroskotancov spomenul iné miesto ako ostrov, na ktorom sa ocitli, dostal niečo ako elektrický šok a tou druhou je jednooký poskok, pripomínajúci piráta, ktorého blbý smiech mi otváral nôž vo vrecku. On sa totiž dokázal smiať pred tým ako začal rozprávať, potom, čo niečo povedal a sem tam aj medzi tým. A ten smiech.. Strašné. K tomu si pripočítajte strašnú takmer 100 minútovú stopáž a dostanete nebezpečnú zbraň schopnú zabiť menej odolného diváka. Odpad ako vyšitý, bez zmilovania a bez pardónu. ()